Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha zavarban vannak a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha zavarban vannak a nők a jelenlétemben azt jelenti hogy bejövök nekik?

Figyelt kérdés

Régen nem érdekeltem a nőket. Mióta jó állásom van, megváltozott az öltözködésem, "öregedtem", elkezdtem konditerembe járni azt vettem észre hogy nagyon(!) sokszor zavarban vannak a nők a jelenlétemben. Nem vagyok túlzottan jóképű, ezért inkább férias, macsós stílusjegyeimre erősítettem rá. Akár egy boltban is az eladó csaj simán össze-vissza nézeget ha kérdezek tőle valamit, össze-vissza habog, de azért félénken mosolyog. Múltkor megszólítottam egy csajt a postán hogy kérdezzek valamit, aztán olyan zavarban volt hogy 2x elejtette a pénztárcáját meg alig bírta elrakni. Mindezt tiszta vörös fejjel, még rámnézni is alig mert. Messziről nézni szoktak, néha mosolyogni is de ha megszólítom őket vagy kérdezek valamit nagyon zavarba jönnek, a többség el is pirul.


Most ez azért probléma nekem mert ha tényleg azért van mert bejövök nekik, akkor semmi okuk nem lenne erre. Én megtapasztaltam fiatalon hogy milyen zavartan állni egy csinos lány előtt (akik még ráadásul levegőnek is néztek) szóval én nem bántanék meg senkit. Meg alapból is kedvesen, normálisan közeledek mindenkihez.


Ha meg nem azért van mert tetszem nekik akkor miért? Mi az oka?



2013. okt. 28. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, valószínű.
2013. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boltokban sokszor 20 év körüli csajok az eladók, vagy még fiatalabbak is. Ennyi idős csajoknak gyakran még nincs sok rutinjuk férfiakkal, ezért egy náluk pár évvel idősebb, magabiztos, kedves férfival kommunikálva zavartak tudnak lenni.


Férfiaknál is hasonló a helyzet, pl. 17 éves srácként egész magabiztos voltam a korosztályomhoz tartozó csajokkal, de anyum barátnőjének akkor 21 éves bombázó lányától meg teljesen zavarba tudtam jönni (szakdolgozatának szerkesztésében segítettem).

2013. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Példát írtam csak, ugyanez megvan a saját korosztályomban is. A "postás" csaj még talán 1-2 évvel idősebb is volt. 10-ből 8 nőnél ez van, kivéve az ismerőseimet, vagy akikkel már régebb óta dolgozom együtt. Azt is észrevettem hogy próbált az elején több munkatársnőm is kerülni (de közben hallottam hogy többször rólam fecsegnek), de azért mindig fél szemmel megbámultak. Aztán amikor meg szóltam hozzájuk akkor meg örültek, meg reklámozták a többinek hogy én "milyen jó pasi vagyok".


De miért vannak így zavarban?

2013. okt. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!