Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért köti ki társkeresőn egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért köti ki társkeresőn egy férfi, hogy a leendő párja szerető családból származzon? Nem túlzott elvárás ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

Bárki is tehet arról, hogy milyen családból származik? Hogy a szülei szerették-e, egymást is szerették-e, vagy elváltak, vagy netán meghaltak mindketten, vagy nem a szülei nevelték, esetleg kirakták csecsemőkorában és állami gondozott lett, vagy éppen mázlista volt és szuper boldog családban nőtt fel?

Senki nem tehet erről, senkinek nem érdeme vagy szégyene a családja...

Hogy lehet ilyen dolog alapján szelektálni?


És amit leginkább nem értek, hogy miért teszi ezt valaki?

(Egy online társkeresőn olvastam ezt nemrég egy felnőtt férfi oldalán, azóta többször eszembe jut a téma.)


Örülök,ha valaki egyet ért velem, viszont azok válasza érdekelne leginkább, akik maguk is elvárják, hogy a párjuk szerető családból származzon! Szeretném, ha leírnátok, hogy MIÉRT? Szeretném megérteni az elvárásotok lényegét, okát!!!



2014. ápr. 1. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Nálam pl olyan elvárás van, hogy ne csonka családból jöjjön az illető...ez is elég meredek,nem? :D
2014. ápr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hatja a volt csajomnak is gaz volt a csaladjaban, nekem is szar van a csaladomban szoval senki sem tehet rola
2014. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

Bocsi az lemaradt, hogy nem tudnék összejönni olyannal,aki államilag gondozott volt...Még ha nekem sincsenek tökéletes szüleim, volt már olyan párom,akinél kijött az apamodell hiánya egyszerűen....Nem egy ilyen párom volt.Azóta nem szeretnék olyat, akinek nincs rendben a családja viszonya...Persze,ha elhunyt valamelyik szülője,arról nyilván nem tehet...de mégis,a nagy különbségek hamar kiderülnek én úgy gondolom.


Egyébként pont nemrég próbáltam ismerkedni a neten.Írt egy állítása szerint pszichológus srác.Elmesélte, hogy állandóan verték a nevelőszülei,sokat volt otthonban is,és tök érdekes, mert kb 2 perc alatt féltékeny lett, hogy mi az, hogy én böngészek a neten meg másokkal is beszélgetek!

Szóval kapott egy jó kis törlést,mielőtt eldurvul.

2014. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
gondolom azért, hogy a későbbiekben mindenféle, de főképp anyagi támogatásra számít az illető
2014. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem messze nem anyagi támogatásért, meg ilyenekért írja ki, csak szimplán ő ilyen lányt szeretne. Mert azért rányomja minden emberre a bélyegét az ha sz..r családban nő fel. Vagy lehet épp neki rossz tapasztalatai voltak egy ilyen lánnyal, és ez ezért kikötés.


Mondhatnám hogy túlzott elvárás, kb mint mikor a lányok elvárják, hogy 20-on éves pasik saját lakással, autóval, és végtelen pénztárcával rendelkezzenek. Vagy lusta k..vér nők is izmos, sportos pasikra vágynak :D


De legegyszerűbb ha ezt az illetőtől kérdezed meg...

2014. ápr. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Első Válaszoló! Szuper alany vagy, na pont a hozzád hasonló állásponton lévők indoka érdekel. Írod, hogy volt akinél kijött az "apamodell hiánya". Ez mégis hogyan jött ki, hogyan nyilvánult ez meg, és ez miért zavart téged?

Írhatnál ilyen konkrétumokat, ami szerinted a csonka vagy egyéb nem tökéletes család következménye! Egyébként köszi sz eddigieket is!

2014. ápr. 1. 16:55
 7/16 A kérdező kommentje:

" gondolom azért, hogy a későbbiekben mindenféle, de főképp anyagi támogatásra számít az illető"


Miért számítana anyagi támogatásra??? Nem anyagilag lett mellőzve az az illető gyerekkorában, hanem inkább szeretethiánya van... (Jó beleírtam a legdurvább esetet, ha valaki állami gondozott, ott nyilván anyagilag is nehéz a gyerekkor, az más.)


Én inkább pont fordítva figyeltem meg. Akik szupi családból származnak, szeretik őket, és anyagilag is topon vannak, apuci mindig megvett mindent a kicsi gyerekének, pont azok szoktak a párkapcsolatukban is anyagiasak lenni. Tipikus eset, amikor a gazdag elkényeztetett kislány, csak gazdag pasikkal hajlandó szóba állni...


Szóval nem értem miért számítana anyagi támogatásra az illető.

2014. ápr. 1. 17:01
 8/16 A kérdező kommentje:

"De legegyszerűbb ha ezt az illetőtől kérdezed meg..."


Tőle nem kérdezem, nem állok levelezésben vele.

2014. ápr. 1. 17:02
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Hű de érdekes kérdés. Eddig soha nem gondoltam rá, hogy valakinél ez is lehet szempont. Valahol értem a logikát, hogy a nem megfelelő szülői háttér rányomja a bélyegét a személyre, de ez azért én túlzásnak látom. Én mindig az adott személy cselekedeteiből, jelleméből ítélkezem.

Amúgy a szerető család sem garancia, mert lehet túlszeretni valakit. Célzok itt azokra a férfiakra, akik még 30+ évesen sem váltak le az anyjukról és/vagy rendkívüli befolyással bírnak rajtuk.

2014. ápr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert fontos a család. Az ember onnan jön, fontos, hogy milyen értéketek, gondolkodásmódot, meglátást kapott otthonról.

Volt egy barátom, akinek szakmunkás szülei voltak. Tisztelet a kivételnek, nagyon becsülöm a fizikai munkát, de ők az a tipikus fajták voltak, akik paraszt módon beszéltek, ostobák voltak, fingjuk nem volt a világban történő eseményekről, műveletlen tuskók voltak, a tanulás sose volt számukra érték és fontos. Beszélgetni nem tudtam velük, semmi közös téma nem volt velük. A napi cigi/sör volt az istenük és ennyi. A fiú pedig ebben a közegben nőtt fel, ezt az értéket képviselte, másnak látszott az elején, de később kiütköztek a problémák. Szakítottam is vele, többet nem kezdtem ilyen emberekkel.


Egyszóval számomra az a fontos, hogy művelt, tanult, értelmes, szerető családban nőljön fel a kiszemelt, mint én is, mert akkor nagy a valószínűséggel hozzám hasonló gondolkodásmóddal és erkölcsi értékrenddel fog rendelkezni, ami nagyban megkönnyíti a dolgokat. Hasonló a hasonlóval illik össze a legjobban.

2014. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!