Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A tökéletes test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A tökéletes test mennyire elvárás?

Figyelt kérdés

Ha egy fiún látszik hogy sportol,van mellizma,háta stb. de nincs full szálkás kockahasa,V-alakja és 40-es karja az milyen esélyekkel indul? Mennyire elvárás a kidolgozott test?

Főleg 20 év körül.


2014. márc. 26. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem semennyire és nem is tetszik a kidolgozott test.
2014. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem elvárás megnyugodhatsz
2014. márc. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azert egy 40es kar nem tul nagy...
2014. márc. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Nem elvárás.
2014. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát elég nagy elvárás nyilván sziveseben fekszünk rá egy izmos testre mint egy folyékony akármire
2014. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max annál lehet elvárás, ha ő is tett le valamit az asztalra. Hiszen több év, mire kidolgozott tökéletes teste lesz az embernek. Valakinek nem is kivitelezhető a genetikája miatt. De akinél ez elvárás azt hagyd is ott a pics*ba. Annyit ér mint az elvárásai.:)
2014. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem elvárás. Vannak ennél fontosabb dolgok is az életben ...
2014. márc. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nyilván jobb az egészséges, izmos test,nem is vitatom.


De én például régen sokat betegeskedtem,voltak sérüléseim,évekig nem sportoltam,és most bár edzek,nyilván nincs olyan testem mint annak aki 8 éves kora óta focizik,evez meg mostmár kondizik is..

2014. márc. 26. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, a párom mackós alkatú. De több szeretet, megértést és odafigyelést kapok tőle, mint az előző barátomtól, hiába, hogy ő kigyúrt volt.

Nálam már tényleg ez nem a döntő. Én egy normális kapcsolatot szeretnék, megértéssel, őszinteséggel, odafigyeléssel.


Egyébként, kinek, milyen az ízlése.. De inkább az a fontos, hogy legyen kölcsönös szimpátia, és akkor bármi lehet. :)

2014. márc. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!