Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú miért hazudik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú miért hazudik a lányoknak? Bízhatok benne?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az elején rontottam el, hogy interneten kezdtem el ismerkedni, de nem volt semmi komoly szándékom, csak az angolt akartam gyakorolni. Egy társkereső-szerűségen megismerkedtem egy fiúval, aki csak itt tanul Magyarországon az egyetemen, de külföldi. Ez több, mint 3 hónapja volt, azóta sokat beszélgetünk, telefonon is beszéltünk már. Ő szeretné, ha a barátnője lennék, mert elmondása alapján aranyos vagyok, tetszem neki, meg mindenben olyan vagyok, mint akit barátnőnek szeretne. Már azt is mondta nekem, hogy beszélt rólam pár barátjának, meg a húgának is, és mind azt mondták, hogy aranyosnak tűnök. Én is kedvelem a fiút, mert amikor beszélgetünk, mindig aranyos, normális, nem igazán beszélt még a szexről, őt nem is ez izgatja, hanem csak egy normális lányt szeretne. Persze a fiú külsőre is bejön nekem.

Nem is tudom miért, de azon a társkeresőn egy hülye ötletből ráírtam ma a fiúra egy kamu-accountból, mert kíváncsi voltam, hogy mást is szédít-e így, mint engem. Annak a profilnak a képein egy majdnem 10/10-es csaj volt, simán "félrelökhetett" volna engem miatta. Elkezdtem vele beszélni, és a fiú azt mondta a lánynak, hogy belga és orvosin tanul itt, miközben nekem meg azt, hogy francia és más szakon van. Velem a facebookon beszélget már 3 hónapja, így ott láthatom, hogy nekem mondott igazat, mert francia. A kamu accounttal nem beszélt túl sok ideig, mert elhordta mindenféle k*rvának.

Tudom, hogy hülyeséget csináltam ezzel a kamu profillal, de miért mondhatta annak a 'csajnak', hogy nincs barátnője (sem azt, hogy kialakulóban)? Még találkozót is beszélt volna meg, miközben velem is, de a 3 hónap alatt egyszer sem találkoztunk még. Jól érzem, hogy csak szórakozhat velem ez a fiú? Mire jó ez nekik? Nem mondtam el neki, hogy tudom ezt az egészet, bár aztán a csajnak írta, hogy tudta, hogy belülről is ronda és utálja az ilyeneket, bár ezt nekem is elmondta, hogy csak normális lányokat akar. Bízzak még benne vagy mire véljem ezt az egészet? Ti mit tennétek a helyemben? Miután leszidta azt a 'csajt', azóta a sajátomból sem beszéltem vele még.


2014. ápr. 1. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet azért hazudott, mert veled tervezi, de akkor minek találkozott volna a kamuval. Lehet nincs gond vele, de lehet csak hülyít. Fogalmam sincs.
2014. ápr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!