Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek még fognak szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még fognak szüleim beszélni velem a sex témáról?

Figyelt kérdés
Otthon még a "sex" témáról nem beszéltünk, pedig már 13 vagyok... Iskolában már volt róla szó, meg oszttársaim is egy csomót erről beszélnek, de otthon erről nem szoktak? És ha igen mikor? Vagy, hogyan fogadjam hisz erről elég nehéz lenne beszélni...

2014. ápr. 1. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg fontos, hogy a szüleiddel beszéld meg, akkor kérd meg őket. Ha nem, akkor keress rá a neten azokra a dolgokra, amik érdekelnek vagy egyszerűen kérdezd meg itt és imádkozz, hogy normális válaszokat kapj.
2014. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tök aranyos vagy :D

Egyébként, nálam is elmaradt az a bizonyos "nagy" megismertetés az ellenkező nemmel. Részben a suli megelőzte őket, másrészt tabu nálunk az ilyesmi, hiába hangzik el néha a p*nci, meg nagy f**z jelző :)

21F

2014. ápr. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huhh hála az égnek, mert nem nagyon akartam róla szüleimmel, de iskolában meg nem merek róla kérdezni... Amikor osztály társaim viccelődnek vele, beszélgetnek róla nem nagyon szoktam hozzá szolni, mondjuk ők csak retardáltan beszélnek róla...
2014. ápr. 1. 23:29
 4/10 A kérdező kommentje:
És akkor kivel tudom megbeszélni? Más rokonokkal vagy ???
2014. ápr. 1. 23:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Nincs legjobb haver akivel megbeszélhetnéd?A szülők kerülik a témát.
2014. ápr. 2. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

akárkivel megbeszélheted, akiben bízol. de mire vagy kíváncsi?


anyuddal szerintem megbeszélheted.. menstruálsz már? mert akkor úgyis kell majd beszélni a témáról..

2014. ápr. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél egy felnőttel beszélni, beszélj velem, mert én meg a Veled egykorú lányommal nem tudok erről beszélni, túl ciki. :)
2014. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon beszélnék baráttal...


Már igen :), de nem tudnék szüleimmel normálisan erről beszélni...

2014. ápr. 2. 12:20
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem beszéltek erről. Én sem kérdeztem őket.

Ha érdekel, hogy ők mit tudnak és szeretnéd, hogy ebben a bizalmadat elnyerjék, kezdeményezz te. :)

2014. ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor beszélgethetünk itt is a témáról.

Első kérdést én tenném fel: Te mit gondolsz a szexről?

2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!