Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Miért csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Miért csinálja ezt a csajom?

Figyelt kérdés

Veszekedéseknél egyre gyakrabban szorít, ütöget, harap, karmol, néha elég ha olyat mondok és ezt csinálja.


Általában lefogom, nem védekezek, de egyre gyakrabban csinálja én meg nem akarok miatta rendőrségi ügyet. Egyrészt.

Másrészt 1 éve vagyunk együtt, korábban megértette a problémáimat és közösen dolgoztunk a megoldáson, most meg úgy érzem magam mintha szórakozna rajtam, uralkodni próbálna.


Egyébként nincs probléma vele, mint nővel, inkább az életünkkel van, meg azzal, ahogy ő él. Nincsenek ambíciói, álmodozik, nekem vannak, úgy érzem visszafog, ami nem így lenne ha hallgatna rám. De mostanában mintha inkább lázadna.


Teljesen más mint amilyen kb fél éve volt, rá se ismerek. Ráadásul mivel nála lakom most, nem is nagyon lehet megfenyegetni azzal, hogy szakítok vele, ráadásul amilyen "verekedős" mostanában bosszúból tuti eltüntetné pár fontos cuccomat... szóval eléggé egy szar helyzet. Amúgy albérletben éltem, most tanulok, idő kellene amíg átteszem az egyensúlyomat újból egy albérletbe... Teljesen szétesett az életem.


Teljesen szétesett, ez a p*csa meg csak karmolni, meg ütögetni tud amikor kimondom a problémákat, hogy megtaláljuk közösen a megoldást.


2014. ápr. 1. 23:48
 1/4 A kérdező kommentje:

Hogy konkrét példával is éljek, belevágtunk egy felújításba náluk, amit például jó, nem többel mint egy albérlet havi ára, de azért komoly összegekkel és munkával támogatok.


Egy ideig ő is sürgött forgott, de mostmár porszívózni se nagyon szokott, pedig kéne (munkaterületen alszunk kb) hanem lefekszik az ágyra és mesét néz.


És ez az egész mehetne a végtelenségig mint valami romantikus mesében, csak ugye engem zavar a félkész ház, meg hogy szanaszét van minden és úgy érzem nincs segítségem. Sőt, ha megkérem valamire, azt kapom, hogy ugráltatom :D

De azt nem veszi észre, hogy hány polcot szereltem fel aznap, stb. Szóval nem értem.

2014. ápr. 1. 23:50
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert durva szexet akar.
2014. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Öcsém, nem te hordod a gatyát a kapcsolatotokban...
2014. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen elveszítetted a kontrollt.

vagy visszaszerzed,vagy a csaj fog kivágni téged.

nem sokáig viselnek el egy ekkora papucsot.

az ekkora szintű tiszteletlen viselkedések sorozatát meg azzal lehet megcsinálni aki hagyja.

2014. ápr. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!