Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiírok egy kérdést és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést és benne van a magyarázatomban az, hogy"nekem nem lehet csajom"Akkor miért mindenki ezen lovagol?

Figyelt kérdés
A kérdés nem erre irányul de kapom a sok válaszokat,hogy:Mindenkinek lehet csaja meg tegyél ezt tegyél azt,hogy legyen csajod bla bla bla,Miert nem lehet azt elhinni,hogy van akinek sohasem lehet barátnője(de még csak egy csók sem)??
2014. febr. 12. 16:50
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet max. ronda.
2014. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
Mert akinek "nem lehet csaja" az nem mer érte tenni
2014. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenkinek lehet. Ismerek mozgássérült, tolókocsis srácot, akinek van barátnője és nagyon szeretik egymást. Ha neki lehet, akkor egy egészséges két lábon járó-kelő férfinak/fiúnak is lehet. Ennyi és nemtöbb. 24F
2014. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:
Hát mar ti is kezditek :o
2014. febr. 12. 16:53
 5/55 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el és most komolyan kérem, hogy miért nem lehet csajod? 3 főbb pontban írd le, mert ez annyira hihetetlen nekem.
2014. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:
NEKEM NEM LEHET!Aki találkozik velem az lenéz(latom a szemükben)
2014. febr. 12. 16:55
 7/55 Kisbarack10 ***** válasza:
ha neked nem lehet csajod akkor ekte meleg lehetsz abban igazad van hogy ilyenkor nem lesz csajod :D
2014. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
De ha nem írod le, hogy miért nem lehet, nem tudunk segíteni.
2014. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
többet nem írhatok erről....Elég szarul vagyok mar így is ez miatt.
2014. febr. 12. 16:56
 10/55 A kérdező kommentje:

"De ha nem írod le, hogy miért nem lehet, nem tudunk segíteni."

Elég segítséget kaptam eddig es semmire se mentem vele.Ezen nem lehet segíteni.

2014. febr. 12. 16:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!