Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljakl ha marhasú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj ness kérdése:

Mit csináljakl ha marhasú tetszik nekem egy lány, bármit meg tennék érte és őrúlten szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Volt egy olyan nap hogy messziről jött az a lány aki nagyon tetszik nekem már észre vettem hogy messziről bámul és amikor közelebb kerültünk egymáshoz a szemébe néztem és mosojogtam neki ő kicsit rám nézet és hirtelen oldarla nézet utána mind ha egy kicsit fel is nézet volna.. De még volt olyan is hogy volt egy olyan diszkó izé amikor táncolt más sráccal akkor mindíg rám nézet és én is rá mit tegyek hogy végre lássa hogy őrülten szerelmes vagyok a lányba :( (
2014. ápr. 2. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Tedd meg hogy megtanulsz helyesen írni.....kezdésnek nem lenne rossz :)
2014. ápr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogadj fel egy informatika tanárt, aki megtanít téged gépelni :D
2014. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
marhasúXDDDD
2014. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
osztom a fentiek véleményét :) amúgy szerintem menj oda hozzá, és beszélgess vele. Mosolyogj rá a folyosón ha néz.
2014. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!