Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én vagyok túlságosan is félénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én vagyok túlságosan is félénk?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kis segítséget kérni. van egy srác az osztályból aki nem rég jött át hozzánk. az a baj ,hogy nem tudok vele beszélgetni kicsit lefagyok... és hát teszik is meg minden és beszélgetnék vele csak nem tudom ,hogy miről es hogyan tegyem ahjj tanácstalan vagyok... (ha szeretnél egy két infót róla akkor légyszíves írj üzenetet) bocsi ,hogy csak így gyorsan összevágtam mindent :( 14/L

2014. ápr. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2014. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, ha nő leszel nem kell ilyenekkel foglalkoznod jönnek a pasik maguktól ;)
2014. ápr. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Girgoy ***** válasza:

Miért jött át amúgy a srác? És ő hogy viselkedett?


De általában hidd el: a mesterkélt viselkedés sokkal nagyobb gáz, mint az, ha valaki őszintén viselkedik, még ha az őszinte viselkedés félénk is, mert valakinek pont a félénkség jelzi, hogy nem vagy közömbös neki és ez tetszhet is neki. :)

2014. ápr. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Girgoy ***** válasza:
Hát ha erre se válaszolsz, akkor tényleg lehet, hogy túl félénk vagy... De ha már tudod a hibád, akkor dolgozz rajta. :)
2014. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!