Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok. A munkahelye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok. A munkahelyen nekimentem egy csajnak, mi lesz?

Figyelt kérdés
amikor jött velem szemben nekimentem vállal...szerintetek beköp és ezért kirúgnak?

2014. ápr. 2. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kulturált emberek bocsánatot kérnek és vége az egész történetnek.
2014. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, mit is szeretne a kérdező?
2014. ápr. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem,de mi van ha kapok emiatt egy fegyelmit??ha azt mondom véletlen volt??? de voltak tanúk..:(
2014. ápr. 2. 19:28
 4/11 A kérdező kommentje:
a lényeg,h a párom is ott dolgozik ahol én,féltékeny vagyok egy csajra és nekimentem amikor jött velem szemben vállal..emiatt kirúghatnak???
2014. ápr. 2. 19:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Már miért rúgnának ki ezért?
2014. ápr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
mert behoztam a magánéletem és a csaj szólhat a vezetőségnek...testi zaklatás miatt..gyárban dolgozom ott büntetnek ezerrel...és ha a csaj a páromnak is elmondja?szakít velem?
2014. ápr. 2. 19:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Bocs de hogy érted pontossan hogy nekimentél vállal???

A párod mért szakítana veled?

Senki sem szereti a mamlasz csajokat...

Ha tényleg kikezdett vele a csaj, akkor meg annyi eszed legyen hogy ne tanuk előtt a munkahelyeden téped meg.

De egy két füles, biztos nem árt neki, mert ugye tudta, hogy a pároddal együtt vagy, és ismert is. Szóval ne hogy már te parázz. Viszont legközelebb ne a munkahelyen intézd az ilyen "magánjellegű" ügyeidet.

Bár tudom hogy nehéz, megvárni a műszak végét.

Szerintem nem pl. a feleségem se bírná kivárni:)))

2014. ápr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy azért mert véletlenül valaki megbotlik, és kicsit hozzáér a válla ahhoz aki épp mellette áll,még nem jár kirúgás:)))
2014. ápr. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
egy kicsit erősen mentem neki...félek hogy kapok fegyelmit!!vagy elmondja a barátomnak h nekimentem...:(( egyébként beszéltem vele erről csk munkáról beszélgetnek..
2014. ápr. 2. 20:47
 10/11 A kérdező kommentje:
ÉN VOLTAM A HÜLYE!!!:((((((
2014. ápr. 2. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!