Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minden rendőr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden rendőr félrelép a munkahelyén?

Figyelt kérdés
2013. szept. 17. 12:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2013. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Miért ???? Ez nem foglalkozási ártalom ! Emberfüggő!!! Egy jó kapcsolatban /házasságban nincs ok félrelépni !
2013. szept. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Szerintem sem.
2013. szept. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mégis kivel?személy,nem pedig munkakör függő a hűség.
2013. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Mi az alapja a kérdésednek ? Netán rendőr a férjed aki lebukván arra hivatkozott ,hogy minden kolléga ezt teszi ?
2013. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Miért pont rendőr? Kivel lépne félre? Másik rendőrrel vagy gyanúsítottal? Egyébként meg nem kell ahhoz rendőrnek (?), DJ-nek, mixernek, taxisnak, zenésznek, modellnek...stb. lenni ahhoz, hogy félremenjek valaki. Ha meg akarja tenni, akkor félrelép akkor is, ha otthon dolgozik, 7 lakat alatt. Aki meg nem akar félrelépni, az nem fog, legyen akármi a foglakozása.
2013. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Saját tapasztalat, dolgoztam ott egy rövid ideig és azt láttam, hogy rosszabb, mint a Barátok közt, mindenki volt már mindenkivel. Borzalmasan belterjesek. Igazából erre gondoltam, és érdekelne olyannak a véleménye, aki huzamosabb ideig dolgozott köztük, vagy ilyesmi...
2013. szept. 17. 12:32
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Most azért, mert azon az adott kapitányságon vagy örsön ahol te dolgoztál már arra következtetsz, hogy akkor minden rendőr ilyen??

Azon nem gondolkoztál még, hogy talán csak ott voltak ilyen emberek? És ott sem mindenki, csak az a néhány a többiről meg csak rosszindulatú pletykák mentek...

Olyan kérdéseket fel tudtok itt tenni... Ez olyan mintha én most dolgoztam volna az önkormányzatnál, és azt mondanám, hogy ott volt egy pár eset amikor xy meg yx félrelépett a többi meg folyton erről pletykát aztán feljöttek másokról is régi dolgok, és akkor már az is félrelépett, így aztán ezt szűrném le, hogy mindenhol ez megy és rákérdeznék, hogy mindenki aki mondjuk okmányirodában dolgozik az félrelép ???

2013. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. szept. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem olyan. Itt nem egy-két emberről volt szó, hanem szinte mindenkiről. Nem akarok általánosítani, csak kérdeztem. De itt konkrétan a 90%-nak szeretője van, legyen nő, vagy férfi.
2013. szept. 17. 12:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!