Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg fogom találni valaha is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom találni valaha is az igazit? Létezik egyátalán ilyen pasi?

Figyelt kérdés
Van olyan pasi, aki nem csak a külsőt nézi? Aki látja a lelkemet is? Elég elvont drámai lélek vagyok. Szeretek novellákat írni, és nem az tesz boldoggá ami történik, hanem az amit érzek közbe. Felfogja valaki hogy ez mit jelent vagy ne is reménykedjek? :S Bulizni se szeretek, nem tudom mi a jó abba hogy sokan minden hétvégén tök részegre isszák magukat, aztán arra se emlékeznek hogy hogyan keveredtek haza. Akkor már inkább kirándulok, biciklizek, vagy csak ülök a gép előtt és írok, vagy játszok valami játékkal, mondjuk azt inkább csak unalomból. Teljesen magányosnak érzem magam, mert úgy érzem senki nem ért meg. Mondjuk engem nehéz is. :S
2014. ápr. 3. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és merre laksz?
2014. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én őszintén nem tudom, de nekem a külső nem számít, de a többit nem tudom, hogyan tudnám elfogadni.
2014. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 moonlightsentinel ***** válasza:

"Bulizni se szeretek, nem tudom mi a jó abba hogy sokan minden hétvégén tök részegre isszák magukat, aztán arra se emlékeznek hogy hogyan keveredtek haza."


A bulizásban sem az a jó, ami történik, hanem az, amit érzel közben... egyik mondatoddal ütöd a másikat, szal sztem nem vagy te elvont és drámai, csak egyszerűen még kiforratlan, és keresed a helyed. Nem szégyen. Saját magadat meghazudtolni inkább az.

2014. ápr. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy a leírás alapján. Valamennyire hasonlítok rád és én sem tudnám magam jól érezni egy buliban.

Szóval ne add fel a reményt, vannak hozzád hasonlóak.

Ezzel annyi a bibi, hogy ha nem igen jársz ki, akkor nyilván nem fogsz megismerkedni sem senkivel, max a neten.


Nem mondom, hogy menj bulizni, de az nem baj, ha jársz valamilyen közösségbe ahol legalább esélyed van találni valakit.


Nekem sokkal kevésbé fontos a külső, mint a belső - tetszett már olyan lány, aki másoknak kevésbé, mert pont az tetszett benne, ami másoknak nem. (hogy visszafogott, nem sminkel de mégis helyes meg persze az, amit így a "belsejéből" láthattam ismeretség nélkül, szóval a megnyilvánulása)


De azért hozzátenném, hogy a külső IS számít, ezt nem tudod kizárni a dologból. Legalább annyira számít, hogy na az illetőben van-e valami ami tetszik, vagy nem. Álomvilágban élsz, ha azt gondolod, hogy nincs jelentősége, mert van.


Nálam pl fontos, hogy azért bizonyos szinten ápolt legyen az illető, szóval tiszta, jó megjelenésű, ne legyen vastagon kivakolva, a legjobb ha nem is sminkel. Meg ilyenek. De nem bukok a modellekre. :)


23/F

2014. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!