Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Talalkoztam egy ismerosommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talalkoztam egy ismerosommel ferfi melyen neztunk egymas szemebe koszontem de nem koszont vissza csak nezett ram menz tovabb es visszafordult, mi volt ez?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóhoz sem jutott...
2014. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.Lehet, hogy ismerős voltál neki, de nem esett le neki, hogy honnan. Mondjuk elég bunkó volt, ha nem köszönt vissza.

2.Vagy egyáltalán nem esett le neki, hogy ismernie kéne. És nem értette miért köszöntél rá.


Hasonló már velemi is történt, de én úgy gondolom, hogy elég nagy bunkó volt, mert gimibe egy osztályba jártunk, tehát kizárt, hogy ne ismerjen meg.

2014. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ismer minden nap talalkozunk!
2014. ápr. 3. 12:11
 4/4 A kérdező kommentje:
de miert melyen nezett ram a szemembe es utana is vfordult?
2014. ápr. 3. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!