Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor meglátott, nevetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor meglátott, nevetve visszafordult a haverjaival. Hogy is van ez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy sulis rendezvényen voltunk,én egy teremben(ahol osztották a kaját) ültem egy barátnőmmel,és egyszer csak belépett az a bizonyos srác a terembe (őt követte volna 2 haverja),de mikor meglátott,hirtelen visszafordult vigyorogva vagy inkább nevetve. Nem tudtam mire véljem. Aztán kb fél perc múlva újra bejöttek a terembe. Mint pár héttel később kiderült,tetszettem az egyik haverjának aki ott volt vele. Ezt elkönyveltem úgy,hogy akkor biztos azért fordult vissza és nevetett az a bizonyos srác,mert a haverjának tetszettem. De mi van,ha nekem az a bizonyos srác tetszik,aki elsőként lépett a terembe,de visszafordult?? Lehetséges,hogy neki is bejövök,ezért fordult vissza? Vagy csak a haverja miatt lehetett?

17/L


2013. jún. 3. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
URAM ATYÁM, DE UNOM EZEKET A HÜLYE KÉRDÉSEKET.
2013. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem látja rajtad h bejön neked, esetleg "véletlenül" fel szoktál bukkanni a közelében és a haverjainak is feltűnt már a dolog esetleg röhögnek is h itt van a csaj aki mindig néz v valami :D
2013. jún. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az nem lehet,mert nekem akkor még fel sem tűnt ez a srác,vagyis nem tetszett.:D
2013. jún. 3. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
fel sem tűnt de az feltűnt, hogy: "belépett az a bizonyos srác a terembe (őt követte volna 2 haverja),de mikor meglátott,hirtelen visszafordult vigyorogva vagy inkább nevetve. Nem tudtam mire véljem. Aztán kb fél perc múlva újra bejöttek a terembe." Akkor azért mégis feltűnt...
2013. jún. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,akkor tűnt fel,mikor nevetve visszafordult.
2013. jún. 3. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!