Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szőrtelenítetek hogy sima lesz lent? (lányok)

Figyelt kérdés
Sosem férek oda magamhoz és nem tudom leborotválni magamnak az intim környékemet csak a szeméremdombot.
2014. ápr. 3. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
én borotva :) 3 pengés
2014. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Milyen pózban csinálod vagy hogyan?

Nekem sosem sikerül teljesen és meg is vágom magam mindig.:/

2014. ápr. 3. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Epillátort használj zuhanyzás közben.
2014. ápr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én szívesen segítek...
2014. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát le kéne előbb fogyni.
2014. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Segítséget nem kérek, az epilátor szörnyen fáj és az utolsónak üzenem, hogy ha ennél jobban lefogynék akkor eltűnnék.:)
2014. ápr. 3. 19:22
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Harmadik, nagy eszed van.. Zuhanyozás közben elektromos eszköz... Gondolom a hajad a fürdőkádban szárítod.
2014. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerezz egy kisebb A5 lap méretű tükröt, és valahogy helyezd el magad alatt zuhany közben, úgy, hogy jól lásd magad.

Az epilátort egyesek tényleg nagyon nem bírják (bár nekem ez az egyik legfájdalommentesebb terület), viszont ha van türelmed ilyesmihez, akkor csipesszel szedd ki :) Marha sok időnek tűnhet, de ha belejössz gyorsan megy, és azután garantált a simaság. Én olyankor szoktam, mikor elegem van, hogy az epilátor néha eltöri a szálakat... Zuhany után könnyebben jönnek ki a szálak, de mivel időigényes, ezért csak az elején "segítség". Minimálisan fáj csak, az is leginkább a szeméremdomb felső részén. Teszteld le, hogy melyik irányba húzd a bőrt, hogy még kevésbé fájjon a húzás.

2014. ápr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ulj le a kad szelere, tard szet a labaidat es ugy konnyebb. Egyebkent en gyantaval szoktam, amikor csak tehetem elmegyek a kozmetikushoz.
2014. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!