Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélyem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. A suliból ismerem. Facen beszélgettünk sokat nagyon kedves volt és jó fej. 1x találkoztunk de az nem sikerült túl jól de utána később megbeszéltük hogy találkozunk még de nem történt meg. Azt mondta 1x hogy ír de nem írt pedig fent volt. Az iskolában szoktunk összefutni olyankor mindig köszön van hogy egy nap többször is és mosolyog. Már 2 hete nem beszéltünk mert én nem akarok túl nyomulós lenni de mondtam már neki hogy bejön nekem de mintha nem is neki írtam volna... semmi. Eleinte írt néha de már nem. Nem tudom mit csináljak. Szerintetek van esélyem? Mi a véleményetek??
2014. ápr. 3. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélj vele!
2014. ápr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? :/
2014. ápr. 3. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélj inkább velem:D
2014. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki adjon egy hasznos tanácsot könyörgöm nekem nagyon fontos ez a fiú :(
2014. ápr. 3. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Sulis vagy. Egy idő után már a nevére sem fogsz emlékezni. Ez nem az a korszak amikor tartós dolgok születnek. Többnyire csak csalódások. Az első találkozás sem sikerült jól. Mégis mi a fenét vársz még ettől az egésztől?! Még szarabb együttléteket és oltári nagy pofára esést?!

Ez egy nyomi, ahogyan az összes korodbeli fiú. Inkább nőjél fel!

2014. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!