Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz az, hogy a börtönben az embereket análisan megerőszakolják vagy ez csak egy sztereotipia?

Figyelt kérdés
Mostanában ezen kicsit el kezdtem gondolkozni, nem mintha lenne értelme főleg, hogy az én békés szelíd természetemmel nem hiszem, hogy oda fogok valaha is kerülni de akkor is ennek van valami alapja????

2014. ápr. 3. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
van
2014. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ZR..


Ezt nézd meg és választ kapsz. Ez egy dokumentum film és ezek még csak a fiatalok.

2014. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=LpSnvbARbR4


Ebben nincs olyanról szó, de lehet rosszul emlékszem, viszont a börtön ezt válthatja ki az emberekből.

Ez a Zimbardo kisérlet mintájára készült.

2014. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egy okos nő(?) :)
2014. ápr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Azért ez ki kell egészíteni egy-két dologgal ezt.

A részletet nézzétek meg, de youtube-on fent van az egész Bebukottak és ez 30 éve volt!!! Nem a mostani fiatalok ilyenek.

Én leszbikus vagyok, sok meleget ismerek, belelátok a meleg szubkultúrába. Nagyon sok családos férfi is titokban khm...azt csinálja szabad akaratából, mint a filmen a k*cs*g*k...

Ez nem csak a börtönökben van, a legtöbb férfinak vannak meleg vágyai, a börtönben ezt kiélhetik szabadon.

2014. ápr. 4. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Régebben előfordult, főleg Tökölön (a fiatalkorúak börtönében), meg a keményebb helyeken; pl Sopronkőhida.


Az utóbbi években már nagyon komolyan eszik, és kivizsgálják az ilyen eseteket, ezért a bűnözők sem kockáztatják a kedvezményüket; annál (anál:) is inkább, mert kávéért-cigiért benn is vannak önként jelentkezők.


Szóval ezzel csak riogatni szoktak, a gyakorlatban szinte nulla az esélye.


Ha "bebuksz" akkor is igyekeznek hozzád hasonló kaliberű emberekkel egy zárkába tenni, tehát pesti egyetemistaként nem raknak be szabolcsi kancigányok mellé.

2014. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
a legtöbb férfinak nincsenek meleg vágyai. ez a homokosok és leszbik kitalációja.
2014. ápr. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért mondom, hogy a legtöbb férfinak vannak meleg vágyai, mert a meleg ismerőseim nagyo-naaagyon többsége házas ember :)

Ezt senki nem hiszi el, de nézzetek meg egy meleg társkereső oldalt, olyat ahol csak szexet keresnek a férfiak. Szinte mind házas, "nem független".

2014. ápr. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem leszólásból, de járt már valaki börtön közelében a válaszlók közűl? Sok állítás téves.


1. Igen van ilyen és elég gyakori az elítéltek között. messze nem mind jelentik.


2. Ezt homoszexualitással magyarázni korántsem helyes, a börtönben inkább a megalázás eszköze ritkán szól a szexuális kielégülésről.


3. Persze, hogy próbálnak, a legmegfelelőbb zárkába rakni, csak azt felejtik el egyesek, hogy Magyarországon a börtönök 120%-os kihasználtsággal működnek, nem igazán akad üres hely ahol az bukott értelmiséget várják.


4. Én ahány BV-ben jártam eddig az ország különböző pontjain mind tele volt romával, szinte nincs olyan zárka amibe nem lennének.


5. Az Fk-sok a legdurvábbak, az öngyilkosságok száma jeltősen magasabb mint a felnőtt korú elítéltetknél akik nem FK börtönbe vannak.


Nem kioktatásnak szántam, csak nem szeretem mikor hülyeséget válaszol valaki és emiatt téves kép alakul ki egyesekben.

Amúgy kérdező, ez csak egyike a sok-sok negatívumnak rengeteg hasonlóan megalázó, fájdalmas része van ennek a dolognak. (legalábbis normális érzetű embernek az is elég kínos mikor a családja esetleg gyereki szem láttára bilincsben, szíjon vezetik be a tárgyalóterembe, és még sorolhatnám)és a munkaadók sem igazán röpdösnek örümükben amikor látják, hogy a jelnetkező büntetett előéletű. Lehetne erről még sokat beszélni, de bejezem miaelőtt a kisregényem "eposszá" növi ki magát.

2014. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Elégé szomorú volt olvasni mi is a helyzet odabent :( De legalább már tudom az igazságot! :)

Még egyszer köszönöm :)

2014. ápr. 4. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!