Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány, és folyton rá gondolok, minden szituációban odaképzelem őt meg magamat, ahogy ölelem, stb, ha látok egy új képet róla, elolvadok, de ha pl olyan képet látok, amin a volt (elvileg megint együtt vannak ..)barátjával van, egyből szomorú leszek, magambafordulok, éjjel kisírt szemekkel alszom el, néha még kárt is teszek magamban, de mindig arra gondolok, hogy jobb lesz, és hogy van esélyem nála.. Most tényleg szerelmes vagyok, vagy csak azért "csinálom ezt" mert még nem volt soha senkim?:D (14 éves vagyok)
2014. ápr. 4. 19:19
 1/2 anonim válasza:
igen, valószínűleg szerelmes vagy, de szerintem te is tudod, hogy ez így neked sem tesz jót. Talán el kéne felejtened, mert ennek így nem sok jövője van.
2014. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 liza6789 ***** válasza:
bárcsak velem is ezt csinálná valaki .. igen szerelmes vagy:) .
2014. ápr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!