Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit kezdjek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kezdjek egy ilyen barátnő mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legjobb barátnőm egy bonba nő. A külseje szinte tökéletes. Nem tudok mihez kezdeni, mert bárhová megyünk a srácok akik éppen ott vannak csak őt nézik. Nem zavarna ha néha előfordulna, mert tényleg sokkal szebb, mint én, de mindig ez van és már nem bírom tovább. De nem szeretném ha e-miatt tönkre menne a barátságunk!

Van egy pár ember aki engem tart szebbnek és ez jól esik. Meg mikor csak mell magasságig vagyunk egy képen mindketten ( tehát szinte csak az arc látszik) akkor mindenki azt mondja, hogy én vagyok a szebb, mert neki az arca nem olyan szép. De viszont a teste sokkal jobb mint az enyém:s Ő nádszál vékony, és épp ezért szorulok én háttérbe.

De ha a belsőt nézik akkor is engem szeretnek jobban, mert ő belsőre is 0..

Kérlek normális válaszokat! 16/L


2014. ápr. 4. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdj el kicsit formálni az alakodon ahelyett hogy kijelented valakiről, hogy belsőleg egy 0, nyilvánvalóan azért mert féltékeny vagy. Oda lehet figyelni h mit mennyit eszel és mennyit mozogsz, nem egy nagy dolog. Ha arcra szép vagy, szinte garantált a siker :)
2014. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted a legjobb barátnőd belsőre 0?Ilyet se hallottam még.
2014. ápr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne félj, idővel a pasik is be fogják látni hogy te sokkal értékesebb vagy, mint a barátnőd. Ebben a korban a srácoknak tényleg az a legfontosabb, hogy a csajnak óriási mellei legyenek meg minél vékonyabb dereka. De később már nem ez lesz a legfontosabb, akkor majd téged tartanak szebbnek. ;)
2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán egy csodálatos barátnő vagy... bár nem csodálkozom, mert a lányok nagy részének nem esik nehezésre bármikor hátba támadni a másikat.

Inkább kezdj valamit magaddal ahelyett, hogy másokat szapulsz, mert ők már ezt megtették.

2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép. Belsőre is 0. Igazi barátság.

Ezt inkább haveroknak hívják, lányok közötti haverság.

A barátság mélyebb, komolyabb, nem ilyen, hogy a másikra irigykedünk, vagy degradáljuk.

2014. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 QueenRavenna ***** válasza:
Egy irigy dög vagy.
2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem barátság. te féltékeny vagy rá, és belsőre is 0-nak tartod. ő meg nyilván azért barátkozik veled, amiért sok "bomba nő"-nek kikiáltott lány, hogy nagyobb kontrasztot adj. ha ő eleve olyan szépséges, és mellette áll egy kevésbé szép lány, nyilván még szebbnek fog tűnni. másrészt nem kell veled rivalizálnia szépségben, és ez neki tök kényelmes.
2014. ápr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na az a baj hogy ő NEM a barátnőd miután lenézed és féltékeny vagy.
2014. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ha ezen múlik, én megduglak szívesen
2014. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!