Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel szőrtelenítsek intim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel szőrtelenítsek intim területen, ha nincs gyanta? (részletek lenn)

Figyelt kérdés
Borotva van, de azzal félek hogy megvágom magam, szőrtelenítő krémem van még azzal már egyszer csináltam, hat de macerás nagyon és időigényes, gyantám nincs. Sürgős lenne.:/ Szerintetek mivel csináljam? Még nem vagyok ezen a téren annyira tapasztalt. Előre is köszi.
2014. ápr. 4. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "válogatós" vagy, akkor nem lehet ezen segíteni! Vagy ez vagy az...
2014. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan borotvát használsz, amin van bőrkímélő kis csíkocska, akkor nem sebzed fel magad. Meg nem vandál módjára kell vagdosni magad...

És nem sok idő, én megszoktam lenni vele 2-3 perc alatt.

2014. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!