Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy 30-as,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 30-as, jól szituált pasinak nincs senkije?

Figyelt kérdés
Megismertem egy férfit, aki már 35 elmúlt és közöttünk több mint 10 év korkülönbség van. Bár szimpatikus, de nem akarok tőle semmit. Amikor még nem voltam ezzel tisztában, mármint azzal, hogy én mit akarok, mindig beleütköztem abba a kérdésbe, hogy hogyan lehet az, hogy egy 35 éves, normális, okos, magas és jóképű pasinak nincs senkije? Biztos csak rémeket látok, de érdekel, hogy ki mit gondol erről. előre is köszi a válaszokat :)

2014. ápr. 4. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

buz.i

megkeseredett nő ügyileg

2014. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert egy barátnő korlátozná a csajozásban.
2014. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Attól h valaki 30 elmúlt és normális ahogy te írod, attól még nem kötelező, törvényszerű h legyen is valakije.


Nem mindenki találja meg fiatalon élete párját, ő is szakíthatott, 30-on túl is szétmennek az emberek ha nem jó egy kapcsolat. Lehettek neki komolyabb kapcsolatai is de végül nem lettek jók.....

2014. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy olyan félénk, mint én. Nincs önbizalma. Stb. Igaz, én csak 29 vagyok, de nálam pl. ezért van, hogy nincs senkim, azt se tudom, hogy kezdjek el udvarolni vagy valami.
2014. ápr. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!