Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok 30as-40-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok 30as-40-es pasikhoz? 17L

Figyelt kérdés
Annyi nyomorék h.lye gyerek van a korosztályomban, és olyan szinten éretlenek, hogy nem tudom őket férfinek tekinteni. Két komolyabb kapcsolatom volt, az egyik velem egyidős volt, egy évig voltunk együtt jártunk, a másik 3 évvel volt idősebb nálam,vele fél évig, de ő sem volt jobb. Mostanában inkább az idősebb pasikat nézegetem szórakozóhelyen/utcán... stb. Sikerült megismerkedtem eggyel, és az igazság, hogy nagyon vonzódok hozzá, minden téren, stílusra is igazi lázadó forma. Régebben nem volt ez jellemző rám. Anyámnak sem merem elmondani, ismeri a csávót,nem szívleli, szerinte züllött, ha megtudná, hogy jóban vagyunk elájulna :D
2014. ápr. 4. 22:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Apakomplexus....
2014. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Tarkón is vágnálak anyád helyében, ha egy alkesz kötsöggel lógnál meg reszelnél. -.-
2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Feltetted a kérdést, majd meg is válaszoltad.Szép volt.
2014. ápr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Mert tombolnak a hormonjaid, az agysejtjeid meg lassabban. Pár év és a személyiséged is behozza a lemaradást. Akkor majd jobban meg fogod érteni magad, meg az embereket.
2014. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Több oka is lehet, de nem biztos hogy az ok a lényeg,csináld ami jólesik,,,

Én 40 évesen a fiatalabb csajokhoz vonzódom,s sok ilyen pasit fogsz találni :)

2014. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

a pénz!!!


és csitt

2014. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked jo az, hogy a ven g*cik csak megb*sznak, akkor hajra.

F19

2014. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szüleid elváltak?
2014. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mert vonz az érettebb kisugárzás a pasi meg örül a feszes,fiatal testednek.


Elárulom valójában minden tini lány ezt hiszi és a fiúk még érettebbek is mint ti.

Majd rájössz ha kidob pár dugás után.

2014. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!