Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódok azokhoz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódok azokhoz a pasikhoz, akikkel van valami gond?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy például egy depressziós pasihoz jobban vonzódok,vagy valakihez, aki egy traumán ment át. amikor van valami a felszín alatt,amit valójában nem mutat.
2012. jan. 7. 20:38
1 2
 1/11 Utcakultúra ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?
2012. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mostanában olyan depressziós vagyok...:)

privátra írj légyszi kérdező...

2012. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha sérült/gyenge ember mellett vagy jobbnak érzed magad? Nem kihívás egy gyenge beteg ember mellett, erősnek,tökéletesnek lenni...
2012. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem erős akarok lenni, inkább helyrehozni
2012. jan. 7. 20:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Nagy a szociális érzéked. Próbálsz a nem tökéletes emberek mellett lenni, segíteni nekik a bajukban.
2012. jan. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hm ezt a helyrehozás dolgot azok szokták még megélni akik ugye összejönnek egy "agresszív" fiúval, és azzal győzködik magukat, hogy majd ők "megváltoztatják" (ami persze az esetek 90%-ban nem működik)

Enyhe megváltókomplexus...persze ez lehet kivetítés is. A saját gondjaiddal nem nézel szembe, ehelyett másokat akarsz helyrehozni. Kivetítés...(hogy emögött rejtett kisebbségi komplexus áll, vagy valami más azt nem lehet így megmondani :D)

De ez pszichológiailag elég összetett dolog, ettől függetlenül érdekes.

2012. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a választ! azt nem tettem hozzá, hogy az agresszív férfiakhoz is vonzódok.
2012. jan. 7. 20:55
 8/11 anonim ***** válasza:
kérdező én depressziós vagyok és szájba váglak ,ha nem írsz nekem privátra....ugye így kellek neked?
2012. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Segítesz rajta és te leszel a hős, és ő becsülni fog. Az az egy probléma van, hogy van egy tök fura emberkém akinek segítettem kilábalni a rosszkedvből, ő megköszönte és elment csajozni. Kopp.
2012. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tovább gondoltam a dolgot. lehet hogy azt remélem, hogy érzelmileg függni fog tőlem így és nem fog otthagyni és mindig ott lesz nekem.
2012. jan. 7. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!