Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom undorítónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom undorítónak?

Figyelt kérdés
Itt gyakorikérdéseken beszélgetek 15 éves lányokkal vagy 15 felettiekkel és mondták, hogy ilyen 22 éves palik írnak rájuk, hogy nem akar e szexelni.. Nem vagyok ti 1 kicsit undorítóak? mit akartok egy nálatok mininmum 7 évvel fiatalabb lánytól?.. A saját korosztályotokba nem kelletek senkinek vagy mi? +- 2, 3 év még oké de 7 vagy 7+? Ne legyetek már undorítóak.. Üdv. 17/F

2014. ápr. 4. 23:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
ezen ne lepődj meg.. csak nézd meg a mai csodálatos társadalmunkat.
2014. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
# 4 Volt már aki megadta a facebookját is.. Én nem szexelni akarok mert azt megtudom oldani :) Meg amúgy is ők kerestek fel engem.. volt akinek én adtam tanácsot és próbáltam lebeszélni a hülyeségről.. ha egy 22 éves férfi ad tanácsot jóval fiatalabb lányoknak, vagy lebeszéli őket valami hülyeségről az úgy oké.. De megakarja fektetni amikor szerintem a 15 éves lányok 70% a szerintem még szűz..
2014. ápr. 4. 23:08
 13/31 anonim ***** válasza:
ja kamugép
2014. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
mi volt a terv? hátha valamelyik kutyának se kellö rádír?
2014. ápr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
:D:D Tesó elvagy tévedve :) Én nem vagyok olyan gerinctelen pat*ány, hogy olyan lányokat kihasználjak :) Tudod Én kaptam normális nevelést nem úgy mint pár ember.. De mit várunk.. lassan már a 60 éves papák fognak 12 éves lányokkal kavarni..
2014. ápr. 4. 23:18
 16/31 anonim ***** válasza:
Mindig is így volt. Neked is tetszene fognak a 15éves csajok 5év múlva is. Persze kapcsolatot már kevesen kezdenek velük, itt szexet kérni tőlük meg tényleg szánalmas. De maga a tetszés dolog nem az.
2014. ápr. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
De az is más, hogy ha tetszik egy 22 évesnek egy 15 éves lány.. De hogy szexuális kapcsolatot akar vele azért az már gáz..
2014. ápr. 4. 23:21
 18/31 anonim ***** válasza:
Szerintem az! Mindenki a maga korosztályában keressen magának párt.. vagy esetleg szexpartnert ne a náluk sokkal fiatalabbakkal.. ha rám írna 30 éves pasi lehet elküldeném a .......... ba.. :) 18/L
2014. ápr. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ÓÓÓÓÓÓÓÓÓ ÉN HŐSÖM :--3 JÓL MEGMONDTAD NEKIK :3

EZÉRT MOST SZEXELNI AKAROK VELED :))))))))

2014. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
én azt nem értem miért fáj az neked ha egy 15 éves lány egy 22 évessel szexel 2ön áll a vásár
2014. ápr. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!