Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én tartom undorítónak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én tartom undorítónak?

Figyelt kérdés
Itt gyakorikérdéseken beszélgetek 15 éves lányokkal vagy 15 felettiekkel és mondták, hogy ilyen 22 éves palik írnak rájuk, hogy nem akar e szexelni.. Nem vagyok ti 1 kicsit undorítóak? mit akartok egy nálatok mininmum 7 évvel fiatalabb lánytól?.. A saját korosztályotokba nem kelletek senkinek vagy mi? +- 2, 3 év még oké de 7 vagy 7+? Ne legyetek már undorítóak.. Üdv. 17/F

2014. ápr. 4. 23:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
20. azért fáj neki, mert vele meg nem
2014. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Lehet nyugodtan poénra venni.. de ha majd a Ti lányotok lesz 15 éves és Őt fogják megfektetni 22 éves vagy annál idősebb pasik lehet nem fogjátok elhülyéskedni.. ;) Bár az ilyen analfabétáknak nem biztos, hogy lesz családjuk
2014. ápr. 4. 23:29
 23/31 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj :) volt már nálam 2 évvel fiatalabb barátnőm is.. De vele még se volt az mint mondjuk a saját korosztályommal.. Azok szinte még gyerekek.. De igazad van kettőn áll a vásár de ha egy 15 éves hiszékeny lánynak ígérsz szépet jót hidd el, hogy hamar szétteszi a lábát első alkalommal utána meg elfog zárkózni a fiúk elől mert azt fogja hinni, hogy Ők is csak ki akarják használni..
2014. ápr. 4. 23:33
 24/31 anonim ***** válasza:
neked nem lesz aoz szexelni kellene :O
2014. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

nem azt mondom, hogy nincs igazad, de miért kell játszanod itt a megváltót?


vannak ennél szarabb dolgok is a világon, ami ellen szintén nem tehetünk semmit, azokról mikor fogsz kérdést kiírni?

2014. ápr. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Te már csak tudod ;)
2014. ápr. 4. 23:35
 27/31 A kérdező kommentje:
Kedves # 25. Én nem játszom a megváltót csak kíváncsi voltam, hogy mit gondoltok arról, hogy egy 22 éves "férfi" kihasznál egy 15 éves lányt csupán 1 alkalmi szexért.. Ha ennyire viszket a fasza menjen el örömlányhoz.. :)
2014. ápr. 4. 23:36
 28/31 anonim ***** válasza:

ne hogy már te mondd meg egy nálad idősebbnek, hogy mit csináljon, lol...pont te magad írtad h 15 éves csajod van...nálunk 17 évesen gáz volt az a 2 év is, lenézték az ilyet, aki fiatalabbal kezdett...ma meg 13-14 éveseknél alap a smink, meg pics.anadrág, miegymás...volt egy osztálytársnőm, akire előszeretettel dudáltak kamionosok, ha a járdán sétált,mert úgy öltözött..

-szerinted milyen az a csaj, akit megkap innen egy random arc? nem hinném, hogy irigylésre méltó/szép ...sokkal inkább naiv/ostoba s nem egy szépségkirálynő

-mellesleg abban igazad van, hogy gáz, undorító egy liliomtipró...de ha 2őn áll a vásár, akkor sztem semmi közünk, hozzá h másoknak mi a jó

2014. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Várjál. 1 csak volt. 2 Ez az nálatok ez még gáz volt de a mostani fiataloknál ez már megszokott.. Lehet, hogy 10 év múlva már a 10 éves kislányok is szexelni fognak de az még messze van.. Én szerintem egy 22 évesnek nem kéne kikezdenie egy nála 7 évvel fiatalabb lánnyal.. De ők tudják.. Engem ez csak érdekelt, hogy a társadalom többi tagja mit gondol erről :)
2014. ápr. 4. 23:50
 30/31 anonim ***** válasza:

Ó tényleg???


[link]

2014. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!