Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyban ütközne a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyban ütközne a pároddal a társadalmi szemléleted vagy a világ nézeted mit tennél?

Figyelt kérdés
egyikőtök sem engedne :D
2014. ápr. 4. 23:24
 1/10 anonim ***** válasza:
miközben ezekről vitázunk lesmárolnám és durván megtosznám
2014. ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
mi se szoktunk beszélgetni, csak baszni
2014. ápr. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is szeretek ba*zni, úgyhogy csatlakozom az előttem szólókhoz: megb*sznám :D


(most komolyan fél 12-kor vársz értelmes választ ezen a söpredék helyen? :D)

2014. ápr. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy ilyen kapcsolatom, 1 évig tartott. Nem beszéltünk róla, vagy ha ütközés volt én engedtem, ráhagytam és igen, mi is inkább lefeküdtünk :D. Szóval ha nem engedtem volna, úgy eddig sem működött volna. Szerintem ezen nem lehet változtatni... nincs megoldás.
2014. ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez általában már az ismerkedésnél kiderül, úgyhogy valószínűleg nem lenne ilyen párom. Nekem ezek fontosak.
2014. ápr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szánnám..
2014. ápr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleve össze sem jönnék vele.


Esetleg elégetném egy máglyán.

2014. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem lennék vele.
2014. ápr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél kiderül, szerintem is. Ha nagyban eltér, bele sem szeretsz az adott illetőbe, pont emiatt is mondjuk, hogy "megfogott benne valami", ergo passzoltok egymáshoz gondolkodás módban. Valami ilyesmivel küzdők én is a bnőmmel, mostanában úgy érzem, mintha kevés lennék neki. Ő felsőfokú végzettségű én meg csak alapfokon vagyok "művelt". Érdekes, hogy amíg haverkodtunk ez egyáltalán nem zavarta..:D Arra a következtetésre jutottam, hogy csak simán rám unt :D Szerintem te is gondolkodj el ezen, lehet nem kell ezt annyira túlmisztifikálni és bonyolult dolgokat belegondolni.
2014. ápr. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne a párom. Minél hasonlóbb a világszemléletünk, erkölcsi értékrendünk és gondolkodásmódunk, annál jobb. Ha alapjáraton falakba ütközünk egymásnál, mi értelme van mégis?
2014. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!