Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem a normális lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem a normális lányoknak áll a világ?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok normális a pasiknak mègis az olyan lányok kellenek akik könyebben megkaphatóak és bármire képesek hogy egy férfit megkaparintsanak maguknak.
2014. ápr. 2. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem vagy normális
2014. ápr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert?
2014. ápr. 2. 13:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert az ilyeneket tekinted pasinak, hol ismerkedsz egyáltalán ahol minden pasi egyforma?
2014. ápr. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez a tapasztalatom.
2014. ápr. 2. 13:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg te valami prűd hercegnő vagy akinek le kell hozni a csillagos eget?
2014. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyilván azért nem kellesz nekik, mert nem vagy könnyen kapható ami jelen esetben két dolgot jelenthet:


1. Egyáltalán nem vagy kapható, így nem is próbálkoznak egy idő után, ami annyit jelent ebben az esetben, hogy lehetetlen meghódítani.

2. Meghódítható vagy, de a srácok nem veszik a lapot, mert jem jelzel nekik semmit, illetőleg amit te úgy gondolsz, hogy jelzés, nekik nem az.

2,5. bocsánat, hogy bunkó leszek, de lehet külsőleg van valami problem és ezért nem kezdeményeznek. Mivel nem tudom hogy nézel ki, így ezt nem tudhatom. De ha mégis, akkor a személyiségedet kell jobban bedobni, estleg baromi sokat sportolni


Puszi


Döntsd el melyik igaz rád.

2014. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok könnyen kapható, de ez nem azt jelenti hogy évekig kell rám várni, és ronda sem vagyok.
2014. ápr. 2. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Manapság mindenki normálisnak tartja magát.
2014. ápr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!