Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 honapja vagyok egyutt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 honapja vagyok egyutt a baratommal, de meg semmi ajandekot nem kaptam tole, ez normalis is? Mas se kap meg ennyi ido utan?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért is kellene ajándékot kapnod? Ez nem egy nagy idő....nyilván ha valami alkalom van (szülinap, névnap) az más.....de mi ő, a Mikulás, hogy ajándékot kell hoznia? :)
2014. ápr. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

de

egy elkényeztetett p*csa vagy!! Dönsd már el a pénztárcája, vag ő

érdekel jobban.!! Másnak még egy normális kapcsolata sincs te meg azét

vered magad mert nemkapsz ajándékot és nincs fényesre kinyalva a

segged?!

2014. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
túl korai, ne is várd, majd egy kis idő múlva
2014. ápr. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
mégis milyen ajándék? :D lányként soha nem vártam el, és nem is kaptam alkalom nélkül ilyet.. te gondolom max 15 lehetsz, és valami plüsszívecskêre/macira vágysz. nem lehet ez elvárás egy kapcsolatban, főleg nem egyoldalúan. ha nagyon szeretnél valamit tőle, adj neki te valamit, hátha viszonozza... bár csak ezért adni elég gàz dolog
2014. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kepzeld utolso nem 15 vagyok, hanem 21, a pasi meg 33.

Es erdekes mod a baratnoim kozul sokan mondtak, hogy ha nem is nagy ajandekot, de valami kicsit(fulbevalo, sal...)kaptak a baratjuktol. Par honap utan.

2014. ápr. 5. 09:59
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ha nálad ez alap elvárás,akkor kissé felszínes vagy.Mondom ezt nőként.Persze egy első randis szál rózsa vagy szelet csokoládé beleférhet,na de hogy az ajándékozás elvárás legyen a lány részéről ennyi idő után,azt túlzásnak érzem.
2014. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy se ajándék se figyelmesség, vagy figyelmesség igen, ajándék nem, vagy ajándék igen, figyelmesség semmi, ideális esetben mindkettő.

Ha kapsz figyelmességet, az minden ajándéknál többet ér.

2014. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez durva. Én 23 éves nő vagyok, és soha még csak eszembe se jutott, hogy várjak bármi ajándékot, főleg a kapcsolat elején. Ez nem elvárás. Születésnap, névnap, karácsony, nőnap az okés. De ezen kívűl? Minek? Okés, néha egy-egy apróság belefér, csoki és társai, én is szoktam neki adni.

De még soha sem fogalmazódott meg benne, 3 hónap utám, hogy mikor ad már valamit :D


Arra nem godnoltál, hogy esetleg te is megajándékozhatnád, ha ennyire vágysz rá?

2014. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát, akkor már bocsi, de elég hülyepi.sa barátnőid lehetnek, ha elvárás a spontán fülbevaló/sál szintű ajándéka kapcsolat elején, és ha nincs az rosszat jelent.. látom más az értékrendünk, sajnálom, ha durván fogalmaztam, csak számomra ez furcsa
2014. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!