Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1hete járok a barátommal 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1hete járok a barátommal 16 éves lesz egy alkalom és milyen ajándékot vehetnék? Anyira nem tudom mondjuk egy Axe spray egy csoki kis szatyiba? Vagy az ciki?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 16:42
 1/7 anonim válasza:
szerintem csinálj neki te magad! nem nehéz elkészeíteni egy képkeretet, amibe esetleg belerakhatsz egy rólatok készült képet! de ha esetleg nincs rá időd, vagy kedved, akkor is tudsz venni keretet! :))
2010. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát spray-t én nem vennék, mert azt célzásnak veheti :D

Sztem egy csokit, meg valami kulcstartót, vagy valami apróságot, ami örökre emlék :D

2010. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy Wow-os előfizetés...:D
2010. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 hét után hova akarsz te ajándékozgatni azt nem értem
2010. ápr. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szülinapjára hát nem hiszem hogy olyan kulcstartó mánikus hanem inkább olyan pepecskedős!Vagyis olyan add magára hogy jóillat ajakápoló szóval azért gondoltam erre de akkor lehet valami plüst!
2010. ápr. 9. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:
ne vegyél neki dezodort meg semmilyen tisztálkodós cuccot, mert azt fogja hinni h büdösnek tartod. a csoki az jó. plüsst se vegyél.
2010. ápr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sztem nincs baj az illatszerekkel,de akkor már ne ilyen vacak sprayt vegyél neki,hanem valami finom parfümöt.
2010. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!