Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, milyen öltözék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen öltözék az amit utcán már túl közönségesnek, k. ásnak gondoltok egy nőn?

Figyelt kérdés

Én szeretek nem szokványosan öltözködni, de néha félek hogy túlságosan "durva" egy-egy darab és ezzel még jobban elriasztom magamtól az embereket. Egyszerre csak egy testrészemet szoktam kihangsúlyozni, általában a lábamat. Pl. olyanról mit gondoltok, hogy farmer rövidnadrág harisnyatartóval?

[link]

[link]


2014. ápr. 5. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát a bnőmet ki nem engedném így. De felőlem mindenki más járhat ebbe a hacukába. :D
2014. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Inkább tartanálak közönségesnek mint szexinek ha így meglátnálak az utcán....
2014. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne öltözködj így utcára! ne haragudj de szerintem így az örömlányok öltözködnek.. :) 17/F
2014. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A harisnyatartó már rég nem divat, meg sose volt látványosan kihangsúlyozva csak bordélyokban.

Nem alkotok senkiről véleményt amíg rám sem tesznek megjegyzést.

Kíváncsi vagyok arra hogy, suliba is így jársz?

21F

2014. ápr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A neve: Ruha.
2014. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már nem vagyok sulis, de régebben is max. buliba mentem így. De azt hiszem akkor hétköznapokra ezentúl is hanyagolom inkább az ilyen stílust.
2014. ápr. 5. 15:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem millió combfixem és hozzá harisnyatartóm van és nem mellesleg szeretek csinosan és nőiesen öltözködni, de tudom hogy melyik ruhadarab viselése mikor és hova illik. Sose láttatom ha egy szűk miniruha alatt viselem.....de csábítani egy forró éjszakán nagyon jó benne :)
2014. ápr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az első elmegy a második viszont már nem teccik extrém ruhákat akarsz látni nézz be ide : [link] :D
2014. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy elég a viseléséhez, ne is hordd. Nem illik mindenkihez, valakihez viszont nagyon tud. Te kevés vagy ehhez. ...Bármilyen jól is néz ki ez a cucc...
2014. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de miért akarsz magadból bohócot csinálni? Sokkal szexibb, ha egy nő elrejti a bájait és csak sejteni lehet, hogy mi van a ruha alatt.
2014. ápr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!