Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lecsuszott a gumi es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egylánykaaaaa kérdése:

Ha lecsuszott a gumi es kifolyt az ondo akkor mennyi a valoszinusege, hogy teherbe estem? Utana elmentem egybol furdeni es kimostam

Figyelt kérdés

2014. ápr. 5. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
az nem számít, hogy kimostad-e. De elég valószínű
2014. ápr. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. olyan, mintha nem is használtatok volna gumit.


Szerintem ajánlott a 72-órás!

2014. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem teljesen csuszott le es csak egy pici folyt ki
2014. ápr. 5. 17:10
 4/5 anonim ***** válasza:
ha csak egy hímivarsejt megtermékenyít, akkor tök mindegy szerintem, hogy mennyi fojt ki
2014. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha benned folyt ki az ondó, akkor az már bőven elég a terhességhez.

És ha eddig nem tudtad, akkor most elárulom, hogy nem lehet kimosni!!! Ami bejutott és kell a terhességhez, az ott is marad. Sőt, ha valaki pl. ilyenkor még irrigálást is csinál, az csak még jobban segít odajutni a spermának, ahová kell.:)

Szóval ha még benne vagy az időben, akkor irány esemény utáni tablettáért. Ha már nem most történt, akkor meg lehet imádkozni, mert vagy összejött, vagy nem...

2014. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!