Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kialakulhat benne valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakulhat benne valami?

Figyelt kérdés
A legjobb fiúbarátommal nagyon rég ismerjük egymást. Nekem régebben is tetszett, de a barátságunkra hivatkozva nemet mondott. De az szörnyű volt az a pár hónap mindkettőnknek. Neki is nehéz volt, én meg magamat okoltam. Aztán újra jóban lettünk, erősebb lett a barátságunk. De valahogy még nem múlt el bennem semmi. Kíváncsi vagyok, hogy még kialakulhat, ha kb. minden nap találkozunk és megyünk egymáshoz meg mindenfele kettesben? Vagy már semmi remény? 16L
2014. ápr. 5. 18:44
 1/1 anonim válasza:
Semmi sem lehetetlen, hoditsd meg! :) bar ne vidd tulzasba a nyomulast, az nem szep egy lanytol. De ha nem mutat semmi erdeklodest egy ido utan sem, hagyd annyiba, mert csak meginkabb beleszeretsz, az meg csak neked fog fajni. Ha mas fiukkal ismerkedsz, az egyik kozul kialakulhat meg szerelem:) De sok sikert :)!
2014. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!