Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vegyek a barátomnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Félbetört szíves nyakláncra gondoltam gravírozással, de az születésnapra alkalmas? (19 éves) Egyéb ötletek?

2014. ápr. 5. 22:26
 1/3 anonim válasza:
sört !
2014. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manó1235 ***** válasza:
100%
Nem rossz de amúgy bármit :D ha van hobbija vagy bármi akkor azzal kapcsolatosan is vehetsz neki ajándékot az mindig bejön. Pl az én barátom imádja a motorokat és vettem neki egy motoros fali órát, imádta :) ha szereti a focit akkor pl a kedvenc csapatos bögrét vagy ilyesmit :D rem tudtam segíteni
2014. ápr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Grim13 ***** válasza:
egy srác többre értékel egy sexy fehérneműt rajtad vagy valami tényleg "pasisat" ez egy jó ötlet amit te mondasz, ha egy lánynak veszi egy fiú de fordítva nem az igazi, menjetek el gokartozni, airsoftozni, mutasd meg milyen vad csaj vagy (én örülnék ha a barátnőm olyanra venné rá magát miattam amit én szeretek de neki eszébe sem jutna, és még élvezi is) ha szereti a játékokat, rajzfilmeket, gondolhatsz valami geek dologra, vagy valami a hobbijával kapcsolatosra, régebben kaptam barátnőmtől egy kesztyűt (kerékpáros) amibe ö hímzett egy üzenetet így amikor tekertem valami túrán ö is "velem volt" és még a parfümjével is befújta ilyenkor így mindig érezhettem az illatát, mivel dohányzok kaptam már zippot is (a régi kopott helyett), én szeretem ha a hobbimmal kapcsolatos az ajándék, de ha ékszer akkor inkább gyűrű (nem eljegyzési) valami speckó, onix vagy csont .... [link]
2014. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!