Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki ezt a módszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki ezt a módszert követi, az megúszhatja komolyabb lelki sebek nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát az illetőnek nincs kedve végigpróbálkozni x ezer nőnél, nem akarja meghallgatni több tucatszor, hogy milyen undorító alak, ezért barátnőmentes életre rendezkedik be. Éli az életét, barátokkal, haverokkal szórakozik. Mivel szex kell, ezért prostikhoz jár, persze igényesebb fajtához. Közben persze építi az életét, egzisztenciáját. Amikor úgy gondolja, megérett rá, keres egy gyerekes, de szép nőt, akit elvehet és még születhet gyereke is tőle. Járható egy ilyen út vagy több a hátránya, mint az előnye?

2014. ápr. 6. 00:06
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem már az, hogy pénzért kapsz meg "szeretet, figyelmet", az hordoz magában lelki sérülést. Testileg kielégülsz, de belül mindig is arra fogsz vágyni, hogy szeretni tudj valakit, és szeretve legyél, feltétel nélkül. Ezért hosszútávon ez sebeket hoz magával.


De persze mindenki különbözik. Valakinek pont ez jön be. Én érzékenyebb vagyok, nekem ilyen ridegen nem menne a dolog. Számomra biztos tartogatna ez az út lelki sérülést.

2014. ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem, nem ez lesz az utam hosszú távon, majd kiderül!
2014. ápr. 6. 00:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Azzal a dologgal legyél tisztában, hogy egyetlen normális nő sem fog egy ilyen életvitel után összejönni veled és a gyereke közelébe engedni.
2014. ápr. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Normális? Viszonyítás kérdése az egész. Amilyen férfiakkal összejönnek a mai nők, ez semmiség!
2014. ápr. 6. 01:48
 5/10 anonim ***** válasza:
19%

az én életem hasonlóan alakult.

a karrieremnek rendeltem alá mindent,e mellé meg nem fért bele rendes párkapcsolat,úgyhogy jöttek mentek a lányok,eljártam lakásosokhoz is,megdugtam elég sok nőt.

aztán amikor úgy ítéltem meg,hogy nagyjából kész vagyok anyagilag,akkor kezdtem el rendes barátnő után nézni.

viszont nekem eszembe nem jutna más kölykét nevelni,más elhasznált nőjét befogadni.

ezeket velem kell,hogy átélje először.

kinéztem egy nagyon szép 18 éves fiatal lányt,megismertem,megnéztem a családját miféle,mert nálam követelmény,hogy nem lehet elvált szülők gyermeke,aztán a barátnőm,majd a feleségem lett.

kb ennyi,10 éve vagyunk együtt és tökéletes minden.

2014. ápr. 6. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Normális nő nem áll szóba olyan férfival aki akárcsak egyszer volt prostinál.
2014. ápr. 6. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hagyjátok már ezt a normális nő szöveget! Ismerek olyan ma már férj-feleséget, ahol a srácnak négy barátnője volt a csaj mellett. Emellett többször megalázta, leköpte, elhordta minden k...-nak és ma egy családot alkotnak. más szintén nagykanállal falja a nőket és azok meg odavannak érte. eközben mindenhonnan dől ez az érzelem-duma, holott a nők mindennek mondhatók, csak szépléleknek nem!
2014. ápr. 6. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

" Ismerek olyan ma már férj-feleséget, ahol a srácnak négy barátnője volt a csaj mellett. Emellett többször megalázta, leköpte, elhordta minden k...-nak és ma egy családot alkotnak."


Nem is lehet normális a csaj...

2014. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hidd el nekem, ha átvilágíthatnád az emberek legbelsőbb magánéletét, döbbenetes dolgokat tapasztalnál!
2014. ápr. 6. 12:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Mindenkinek igaza van... ...most jön az én igazságom... :-)


Nem kell ezt túlbonyolítani, az emberek is úgy működnek, mint ahogyan az állatok szaporodnak... :-)


Tökmindegy, hogy qrvákhoz jársz vagy barátnőid vannak a határ elmosódott... :-)


Pénzért megvett szerelem... ...miközben udvarolsz egy nőnek, elviszed moziba stb, azt sem ingyen adják, tehát indirekt módon fizetsz érte... :-)


Volt olyan nő az életembe, aki évekig tökéletesen elhitette velem, hogy szerelmes belém és soha nem fog elhagyni...


Ergó nem-e jobb lett volna évekig qrvázni, minthogy egy nő mellett kitartani feleslegesen? :-)


Erre a válasz az, hogy mindenkinek más az értékrendje!


A fő kérdésre tehát az a válasz: "Az életet sem úszod meg, egyszer meg fogsz halni!" :-)

2014. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!