Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet az ember, ha szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehet az ember, ha szerelmes, de nem kaphatja meg a lányt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy lányt, de még csak nem is tud rólam.. Oké, most tudom, hogy jönnek azok a válaszok, hogy úgy nem lehet valakibe beleszeretni, hogy még egyszer sem beszéltem vele, de mégis. És nem tudom, hogy mit tegyek, mert elvileg megint összejött az exével, miatta sírok minden éjjel, de nem akarom feladni, mert nagyon szeretem, pedig már próbáltam nagyon sokszor elfelejteni, de nem megy.. És van egy fiú, akinek tetszem, és többet akar barátságnál, és nem néz ki rosszul meg minden, csak mivel szerelmes vagyok, nem tudok rá máshogy tekinteni, csak úgy mint egy barátra.. Szóval egyeltalán nem tudom, hogy mit tegyek. Adjam fel, próbáljam meg végleg elfelejteni, és legyek boldog mással, vagy várjak rá, és szenvedjek még egy pár évet? Nyilván nem az előző, de nagyon nehéz lenne beletörődnöm, hogy nem lehet az enyém.. (Akinek nem világos a sztori, hogy van egy fiú meg lány, biszex vagyok, és lány. :DDD)Normális válaszokat írjatok légyszi.
2014. ápr. 6. 01:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy biszex vagy, nálam is van ilyen.

De ha objektíven próbálom figyelni magam, akkor rájövök, hogy (lehet ez van nálad is) azért tetszik, mert egy egész világot, elképzelést építettél a köré, amit tapasztaltál felőle.

Pl látod, zárkózott, csöndes a lány. "Jaj, én is az vagyok, stb" Már álmodozol is arról, hogy mit hogyan beszélnétek, stb. Mivel találtál egy közös pontot, ezért a "személyisége kialakításakor" magadból indulsz ki, és így kialakul egy kép róla, ami nem valós.


Emiatt tetszhet neked. De ez hamis dolog. Ha van egy valaki, akinek fontos vagy, akkor hagyd ezt a légvárat, és állj a realitás mezejére.

2014. ápr. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ad fel képzelj röla minden rosszat menni fog..

nekem is megy..nem jött válasz.meguntam a játékát van elég bajom nélküle. csak vki levéltitkot sértett az én esetembe igy majd kapom onnan is a pofonokat de azt már kibirom..

2014. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez már régi kérdés, de válaszolok azoknak, akik megtalálják, mert éppen ilyen problémájuk van.

Mi lenne, ha odamennél hozzá, és elmondanád, hogy nagyon tetszik, és szeretnél megismerkedni vele, esetleg randizni? Maximum azt mondja, hogy ő nem ilyen, vagy hogy szerelmes a pasijába. És akkor legalább tudnád, hogyan tovább. Vagy...,

az is lehet, hogy bejössz neki, és összejöttök! Ha annyira tetszik, miért hagynád el, mielőtt még megpróbáltál volna összejönni vele? Aki mer, az nyer, ha mást nem, tisztánlátást, tapasztalatot. Nem kell tőle félni, mert úgy aztán sosem lesz a tiéd. Sosem azt bánjuk igazán, amit megtettünk, hanem amit nem!

2022. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!