Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjak a barátnőmnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak a barátnőmnek egy esélyt, vagy meneküljek?

Figyelt kérdés

Nagyon sok bajban kitartott mellettem.

Bízik bennem.

Szeretem, szép, intelligens, aranyos.


De mostanában építgetjük a lakrészét az anyjánál és olyan dolgokra lettem figyelmes, hogy

- engem igen, de őt nem zavarja a szinte már dögszagú ágynemű. Én érzem magam melegnek, hogy szólok, hogy ki kéne mosni. Arra hivatkozik, hogy még nem érkezett meg a mosógép, ágyneműt meg kádban nem lehet kimosni.


- nem zavarja a rendetlenség, szerinte építési területen nem tudunk rendet rakni, 20 perc alatt olyan rendet raktam mégis, hogy 5x nagyobb lett a hely.


- nem zavarja, hogy csak 2-3 de lassan 3-4 naponta fürdünk, mert a saját lakrészén még nincs kész a fürdőszoba, azt meg nem akarja hallgatni, hogy a duplájára ugrott a vízszámla miattunk, tehát nem sakkozza ki az anyjánál még ezt sem. Engem zavar.


- most felvételizik egy egyetemre, de nem törődik vele, pedig kéne, mert gyakorlati felvételi is van. Helyette hülyeségeket olvas a facebookon, mesét néz, játszik a táblagépén.


Ha a felső négyből valamelyiket, vagy az összeset megemlítem, a megoldás keresése (tehát tettek helyett) nyöszörögni, vitatkozni kezd, hogy ő nem tehet erről, ő nem tehet arról. Nekem meg férfiként megalázó helyette megcsinálni ilyen dolgokat.


Egyébként amikor nálunk laktunk (de most költözünk) sosem volt probléma a hiigéniával, de intő jelnek tekintem ezeket a dolgokat. Tény, hogy tényleg nehéz dologba vágtunk bele, de azért nem kéne csövesszagú ágyban aludni. Sajnos a szülei is tehetnek arról, hogy így el van hanyagolva, az apja külföldön él és már egy évtizede nem jött haza, az anyja pedig nem dolgozik, és nem is nagyon törődik a hiigéniával.


Barátnőm egyébként biztosít arról, hogy a mi lakrészünkön minden tiszta lesz, de ilyenkor egy kicsit megreng benne a hitem.



2014. ápr. 6. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez már legalább a 3. kérdésed az elmúlt másfél hétben.

Annyi választ kaptál, miért nem tudsz dönteni?

2014. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mivel én nem vagyok abbban a szerencsés helyzetben, mint az előző kommentelő, válaszolok.

Egy trehány nő különös csapása az életnek. Pasiban is nagy átok, de náluk még valahogy elmegy a szekér. Ám ha egy nő ilyen, abból semmi jó nem sül ki. Volt ilyen szeretőm, és mivel csak délutánonként voltam nála 1-2 órára, valahogy elviseltem. De beleborzadtam a gondolatba, amikor néha elképzeltem, hogy vele kéne élnem. Brrr! Szóval menekülj mielőbb!

2014. ápr. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!