Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem zuhanyozni és barátnőm húga bejött a fürdőszobába, és én nem vettem észre hogy bejött és mikor kimentem a zuhanykabinból ott állt meztelenül a fürdőben és simogatta magát. Én gyorsan magamhoz kaptam a törölközőt majd megkértem hogy mennyen ki, de erre ő odajött hozzám és megakart csókolni de nem engedtem neki és utána mondta hogy dugjam meg. Majd elkezdett fogdosni... A végén elég erősen megfogtam mind a 2 karját és nem hagytam hogy bármit is csináljon, és elmondtam neki hogy szeretem a nővérét és tőle nem akarok semmit sem! De persze mikor ott állt előttem nagyon beindultam alig bírtam parancsolni magamnak, de szerencsére sikerült.


Amúgy 3 béreljük a lakást és ha ezt elmondom a barátnőmnek akkor tuti elküldi onnan a húgát. Ketten nem tudnánk fizetni a lakást keresni kéne egy megbízható 3. embert, és ezért kérdezem szerintetek elmondjam neki ?

Vagy bízzak abban hogy megértette és nem fog többször próbálkozni a húga ?


2014. febr. 22. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Kamu!

Ha pedig nem, akkor jól tetted hogy nem engedtél neki. Én elmondanám a nővérének.

2014. febr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképpen mondd el neki szerintem! Ez többször nem fordulhat elő! Mégis csak a barátnőd húga! Szerintem jobb ha kerestek egy harmadik embert...
2014. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ha nem hagytad. Mondd el.
2014. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mondd el mielőtt a húga mondja el kicsit át színezve
2014. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!