Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért csináltok ilyet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért csináltok ilyet, ez mégis mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval, elszeretném mesélni az egész történetet, hogy hátha tud valaki ésszerű magyarázatot, vagy tanácsot adni. Van egy fiú (15 éves), és én (szintén 15 éves). Már kiskorunk óta 9-10 éves korunk óta nagyon szemezgettünk egymással, persze akkoriban azért egész másképp, csak mosolyogtunk, meg játszottunk együtt, de 1 éve már sokkal bonyolultabb minden. Ezzel a fiúval 3 hónapja még jártam, sajnos nem tartott túl sokáig, nem passzoltunk annyira, de különösebb harag nélkül váltunk el. Időközben láttam már más lánnyal csókolózni egyszer, finoman szólva is rosszul érintett a dolog, de kiderült hogy semmi nincs köztük azóta (vagyis hogy nem járnak), szóval megkönnyebbülés volt nekem, mert én még nagyon szeretem. De sokat fogdossa, ölelgeti azt a lányt és mikor rákérdeztem tőle, azt mondta hogy „neki nem kéne egy ilyen könnyen kapható lány, mint az a csaj, csak jó fogdosni mert bevállalós, meg mindent megenged”… Ez is elég rosszul esett, hogy miért nem én vagyok a csaj helyébe. 2 hete, nagyon megváltoztak a dolgok. Sokszor néz engem, úgy mint anno, minden lehetőséget megragad hogy hozzám érjen (pl. elmegy mellettem és meglöki a karom, vagy órán ha nem lát tőlem mert előtte ülök, akkor megsímitja a derekam, és picit odébb tol és olyan édesen mosolyog, néha megcsapja a fenekemet picit, megfog és közel húz magához..) aminek természetesen nagyon örülök mert iszonyatosan tud hiányozni, és jó érzés. De 2 percenkénti hangulat változásai vannak, egyszer hihetetlen kedves, egyszer meg már kb rám csapja az ajtót és kiabál, egyszer segít valamiben a másik pillanatban már lehord akárminek. Azt mondta fontos vagyok neki és érdeklem, de járni nem tudna velem. A másik pillanatban már azt mondja, nem érdeklem. De igenis érdeklem, ezt én is látom. Mikor nem hagyom a közeledését, akkor még jobban teper, ha hagyom akkor meg „nem, nem.. nem is érdekelsz, inkább hagy békén”-re vált, és otthagy. Nekem úgy tűnik hozzám nem mer úgy közeledni mint a fent említett könnyen kapható csajhoz. Miért van ez? Megijed? Én csinálok valamit rosszul? Mit kéne tennem? Ha bárkinek van tapasztalata hasonló ügyben, vagy ötlete, nagyon örülnék ha velem is megosztaná:))! Köszönöm.



2014. ápr. 6. 13:35
 1/3 anonim válasza:
Szerintem tetszel meg neki de maga sem tudja mit csinaljon.. Beszeljetek meg h milegyen:)
2014. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele pár hétig,nézz át rajta!Ha elérhetetlen leszel,kaparni fog utánad!
2014. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A helyzet nem ilyen könnyű, mert a hangulatváltozásai miatt képtelenség vele beszélni "komolyan". :)

Nem tudom mit csináljak, én szeretem... de ha közel engedem magamhoz, megfutamodik..

2014. ápr. 6. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!