Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » 1.5 hónapja paleózok, própálom...

1.5 hónapja paleózok, própálom a szabályokat betartani. Mégis sokszor éhesnek érzem magam. A sok hust és zöldséget nem bírom enni egész nap. Ilyenkor ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Diéta miatt paleózok,még 10 kilót kellene fogynom,ezért gyümölcsöt sem merek enni. Mit egyek,ha éhes vagyok.lyenkor ti mit csináltok?ma például mit esztek?
2013. febr. 21. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Eleve paleoban is lehet gyümölcsött enni.


De ettöl függetlenül, ha rendesen, változatosan étkeznél, könnyebben fogynál és egészségesebb lennél.

2013. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pedig vagy zöldségeket, húsokat, mértékkel gyümölcsöket eszel, vagy jöhetnek a lisztes-cukros műkaják. Nem szereted a párolt káposztát? Paradicsomos káposztaként mondjuk? Hát azzal, egy kis hússal /vagy nélküle jól lakhatsz. Illetve ahogy előző válaszoló írta, változatosan, amilyen zöldséget szeretsz és kapható, készítsd el magadnak.

Fogyasztasz elég zsír? A zsírnak fontos szerepe van a jóllakottság érzésében is.

2013. febr. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rendkívül változatosan lehet étkezni paleóval. Gyümit én reggel, délelőtt eszem. No problem.
2013. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem egyél mandulát, diót, mogyorót, mazsolát, szotyit, pattogatott kukoricát, azokat szabad, nem?
2013. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sose gondoltam, hogy a paleo közelébe jutok, nem is fogom követni soha, de mint majdnem ovo-vegetáriánus, aki szimpatizál a nyersevéssel és épp erősen hanyagolja a gabonákat, amik annyira nem is vonzották már, csak valamit enni kell... Nos, sok közös van az én életmódomban és a paleóban. 2.5 napja változtattam életmódot :D Egyelőre lelkes vagyok és nem vagyok éhes valami gyakran. Nem mondom, hogy nem lógtam ki itt-ott, de azért biztató a kezdet (én pedig született optimista).


A dió, mogyoró, mazsola az alap nass (darálóval igen remek nyersbonbon készül belőlük), ezt alacsony szinten tartom, nem is igénylek sokat.

A lenmag nagy jóság, valszeg a szójaszószos nyers zöldség nem full paleo :D de azon remek a tökmag és az őrölt lenmag, SOKKAL laktatóbb, mint nélküle. De csak enyhe éhségre jó nekem :)

Belefutottam egy paleo kenyérbe, ami igazából egy nyersvegán kenyér... Őrölt lenmag, egyéb magvak, alma képezi az alapját, kicsit aszalom és remek.

Már simán lenmaggal is ehető, de amikor dióval, mákkal, picike mazsolával, aszalt banánnal, leheletnyi narancslével és chia maggal hoztam össze, hamar szétkaptuk a párommal. Na, az nekem már édesség :) Nyilván abból is szolidan kell fogyasztani.


Tojást is ehetünk én is, Te is, azt hiszem. A többi dologgal együtt már nem marad éhen az ember. Legalábbis én nem (nagyon).

A zöldség engem nem zavar, mert mindig rengeteget ettem és szeretem őket. Változatosak nagyon, még a nyersvegán konyhában is ;)

2013. febr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Nálam is jelentkeztek falási rohamok, pedig állítólag nem lehetne. 2 hónapig követtem a paleo diétát, és 18 kg+-ból 1 kg-tól sikerült megszabadulnom:(. A súlyom meg sem mozdult, pedig méregdrága gastroyalos menüket is rendeltem. Azt javasolták, hogy egyek csak zöldséget, és húst. Mivel a zellertől, és a káposztától puffadok,kiiktattam őket,és úgy festett a dolog, már nem paleoznom kellett vola, hanem Atkins diétát csinálnom, ezért hagytam a francba. Én nem értem, hogy miért kell annyira isteníteni ezt a táplálkozást. Én nem voltam tőle fitt, folyton éhes voltam. Jelenlegi táplálkozásom: nem fogyasztok tejet (mandulatejet fogyasztok) napi 2× szedek Lepicolt, teljes kiörlésű gabonát fogyasztok(tönköly, zab, köles), valamint húst, savanyú gyümölcsöt(kiwi, narancs, alma), és zöldséget. Tökéletes az emésztésem, és végre elindult a fogyásom.
2013. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!