Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pasiknál előny ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknál előny ha egy lány szeret sütni, főzni meg az ilyen alapdolgok?

Figyelt kérdés
Úgy értem , hogy az én korosztályomban, mennyire értékelik a pasik, ha egy lány szeret sütni, főzni, segít otthon a takarításban, az ilyen tipikus házimunkák. Vagy ez olyan dolog ami egyáltalán nem fontos és nem számít?
2014. ápr. 6. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én férfiként tudok, de sokan meghálálták már :-D
2014. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És mi a te korosztályod?
2014. ápr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem hogy a 16 év körüli korosztályra gondoltam :)
2014. ápr. 6. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, kislány, totálisan szar, és rühelljük a dolgot. tegyél le róla, jó? Nem lesz jó vége.


Mondd, szükséges ilyen evidens kérdéseket feltenni? Mind férfinak, mind nőnek előny, ha nem szerencsétlen a házimunkában és főzésben. Egy szóval: nem életképtelen.

2014. ápr. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ywerd ***** válasza:
100%

EGy falusi ismerősömtől hallottam,hogy : "etetni kell a bikát,ha b.atni akarjuk." MAnapság hogy el lány,nő tud főzni sajnos nem alap.Kedvencem mikor az egyszeri lányka elvárja hogy a pasi mindent odategyen érte,neki(főleg a városi hercegnőcske,tanulj csak édes lányom típusú),de a hölgyike inkább elcipelteti magát étterembe,nem hogy főzne sütne valamit :)

LEhet lepontozni :D

2014. ápr. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem épp a te korosztályod vagyok.

De úgy gondolom, hogy összeköltözés esetén, nem árt. Elvégre úgy a normális, ha közösen vesszük ki a részünket a házimunkából.

2014. ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon tudnám értékelni. Kár, hogy kevés házias lány van manapság...
2014. ápr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ok, akkor elmondom, hogy látom ezt általában a városban.

Ismétlem általában, ettől vannak jobb és rosszab helyzetek is.


Tehát a nő dolgozik napi 8-10 órát. Aztán ha szerencséje van és haza mehet nem vásárolni, vagy a gyerekért akkor eshet neki a házimunkának mert a legtöbb pasi még mindíg ott tart, hogy a háztartást a nőre hagyja. Legyen otthon mindíg főtt kaja másnapra vagy több napra előre, legyen tiszta és rendberakott a lakás. A nő természetesen nem hagyhatja el magát hisz akkor megérdemli, hogy megcsalja a férje szóval járjon el mozogni is, kozmetikushoz, fodrászhoz persze ezt hozza ki potom pénzből, ne szórja el "hülyeségekre". (szintén nem értek egyet mindennel, de még sajnos többségben vannak azok akik ezt a felfogást vallják). És akkor még nem beszéltem a gyerekről, ha van azzal foglalkozni kell ám, nem is keveset.


Mielőtt a torkomnak ugranátok, nem célom indulatokat szítani és nem mondom, hogy nem kell a nőnek főznie otthon. Én édeasnyám is főzött ránk munkamellett én is főzök, de munkamegosztással sokkal hatékoynabban lehet végezni ezeket a munkákat. A pasik itt áradoznak, hogy legyen házias egy nő, de sokaknak eszébe nem jutna segíteni,(akinek nem inge...) ha meg minden a nő nyakába szakad valamire előbb-utóbb nem lesz idő.


Szerintem semmi baj nincs azzal, ha időnként a férfi áll be a konyhába, és azzal se ha néha rendelnek kaját vagy elmennek étterembe/büfébe.


16 évesen amikor a suli mellett van szabadideje az embernek és nem kell egy család/saját maguk fenntartásáról gondoskodni könnyű leszólni azokat akik nem főznek vagy nem háziasak.

2014. ápr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont!
2014. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!