Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan tényleg úgy gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tényleg úgy gondolják, hogy aki bulizni jár, az nem normális és nem is való komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 21:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az otthonülők gondolják csak ezt. :D
2014. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
ja ahogy az első mondja
2014. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy csefy mondja.
2014. ápr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Csefy visszatért! Emberek! Merre jártál, jó ember?
2014. ápr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

jaja ahogy a 3-as mondja!

Én is eljártam bulizni anno amikor volt társaság, és akkor is voltak akiknek ez nem tetszett mert h az mind csak szexre megy..pffff

2014. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom úgy. 20/otthonülő
2014. ápr. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
4-es, ezt már más is kérdezte, de ő nem ugyanaz a csefy
2014. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Miért szerinted igen...? Mr.Menőarc biztos nagyon megbízható és tuti nem kavar majd félre a bulikban ahol "mindent lehet", mert hát mekkora lazaság össze-vissza "flörtölgetni".


Szóval biztos sokan úgy gondolják. Nem ok nélkül.

2014. ápr. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Jártam normális diszkókba már 15 évesen, ismerős segítségével, ami ott folyt abból egy életre elég volt nekem. A rossz megítélésem olyan 19 éves koromra alakult ki, nagy diszkós évek után.

Ma már nem járok mert, azon kívül hogy fizetsz valakinek egy italt, cserébe pusmog a füledbe, utána kézen fogva mentek ki egy eldugottabb helyre, másra nem jó! Nem az ott megismertek lesznek az életre ha nem is, de évekre szólók


Akiről már olyan képet látok hogy azt sem tudja hol van, hátulról meg ölelgetik, arról szép véleményem van

Nem tartom magam befásultnak, de ideig óráig elmennek az ilyen ismerkedések, de ne ebből akarjon senki tapasztalatot meríteni!

21F

2014. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
akad jó pár kivétel de a nagy tiltakozók gondoljanak bele hogy ok nélkül az otthon ülők se feltételeznék ezt nem?:D
2014. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!