Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan tényleg úgy gondolják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan tényleg úgy gondolják, hogy aki bulizni jár, az nem normális és nem is való komoly párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 21:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

de igen, én vagyok az. csak új nevet kellett csinálnom.

a barátnőmmel voltam

2014. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Aki úgy jár bulizni, hogy minden hétvégén mással szexel, azzal gondok vannak és komoly kapcsolatra tényleg nem való.

Ez nem azt jelenti, hogy rossz ember lenne, vagy hogy később se lenne rá alkalmas. Csak amíg nem változtat az életvitelén, nem komolyodik meg, addig felesleges komoly kapcsolattal próbálkoznia.

2014. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ó mindenki Csefyje, kérlek, mondd, hogy nem káprázik a szemem! :))
2014. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
ó Minimi, angyalom :)
2014. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ó, sikerült ezt a kérdést is összenyálazni. :D
2014. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

*éppen a gép előtt olvadozik

ááá-dehogy

2014. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Tényleg úgy gondolom. Ahogy leírták, ha változtat rajta, még lehet belőle normális ember. De akik ilyen helyekre járnak, többnyire nem képviselnek egy olyan szintet, akivel szívesen összeállnék.
2014. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De azért köszi :D
2014. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!