Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ilyen? Vagy ezen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Vagy ezen nem érdemes keseregni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy évek múltán jössz rá arra,hogy elszalasztottál az életben egy lehetőséget valakivel(komolyabban talán egy jó kapcsolat), akkor még kicsapongóbb voltál s nem is akartál semmit,de most végig gondolva mégis. Talán ő igazi lett volna.

2014. ápr. 6. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki kicsapong, az egyszer durván becsapódik. Mint a kérdés kiírója is XD
2014. ápr. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel nagyon sokan vagyunk így. de ezen nem szabad keseregni.
2014. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mi lett volna, ha...és ha mégsem? na épp ezért ne rágódj ezen
2014. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mcgalagony17 ***** válasza:
Én személy szerint még nem tapasztaltam ilyesmit, mert minden lehetőségre lecsaptam az életben és legfőképp a szerelemben, de ez egy természetes jelenség. Viszont teljesen felesleges rajta keseregni, mert az idő már nem forgatható vissza...:(
2014. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én egyszer elvesztettem életem szerelmét (egy fekete srácot) 21F

De már túlléptem rajta

2014. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:
Minthogy nincs időgép, kár ezen kattogni. Amúgy sem történik semmi ok nélkül.
2014. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!