Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Irtam, és nem válaszol. Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irtam, és nem válaszol. Ilyen lány után nem érdemes keseregni ugye?

Figyelt kérdés

Iwiwen csajok és pasikon névvel értékeltem egy lányt... vissza értékelt... látom egyedülálló, irok is neki, hogy "szimpatikus, meg szeretném ismerni, lenne e kedve egy kávézáshoz? Ha nem, akkor azt irja meg." Körübelül ennyi.


Namost erre 2 hónapja nem válaszol. A választ tudjuk, ezt ne irjátok meg, de miért nem lehetett egy egyszerü nemet kinyögni? Én miért tudok válaszolni mindenkinek? Ilyen lány után nem érdemes keseregni ugye? És az ilyenek amúgy hogy tudnak a tükörbe nézni? (24 mindketten)


2011. márc. 17. 00:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Keseregni nem érdemes.


A csaj azért nem ír vissza, mert így rövidre zárja a társalgást. Sok férfi képtelen megérteni, hogy nem.

2011. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Lehet nem használja az iwiw-et nagyon.

Próbáld meg egy levélben a szándékaidat és az aggályaidat közölni.

Szerintem nem akart megbántani.

2011. márc. 17. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

bocsáss meg.


"Sok férfi képtelen megérteni, hogy nem."


sok férfi NEM fogadja el a nemkorrektségnek ezt a formáját!

2011. márc. 17. 00:49
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

Rakj föl jobb képeket,meg írj be valami kamu melót.

Haverom statiszta és egyszer szerepelt egy Malév-es reklámban,mint pilóta.

Poénból felrakott egy képet pilótának öltözve,meg beírta,hogy pilóta.Pár hónap múlva regelt a cs&p-ra és napi 8-10 levele érkezett.Én tanítottam be neki pilótás dumákat,uh a végére több,mint 1 órát tudott beszélni a gépek felépítéséről,meg az utazásairól.

Végigkefélte a tavalyi évet.

Kamuzz nekik.Aztán ha jól dugsz,meg rendes vagy vele,utána már mindegy,hogy mi is valójában.

2011. márc. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes lehet neked,ha neten akarsz csajozni.

[link]

2011. márc. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudod, nem ezt kérdezted, de egy "igen" utána egyből randira hívni valószínűleg korai, bár elképzelhető, hogy profil/képek alapján kialakul ekkora vonzalom, de ez elég ritka. A leveled elég sablonos, mondjuk ez lánytól is függ, de valószínűleg ezer ilyet kapott már. És végül a zárás...miért mondana nemet? Ezzel szinte beleszuggerálod, hogy ezt kell mondania.
2011. márc. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nincs miért bocsánatot kérned, kedves kérdező. Én is szemétségnek tartom, hogy nem írt vissza, de ez a tényeken nem változtat.


Ő visszaír, hogy bocsi, de úgy tekintek rád mint egy testvérre/alakulófélben van egy kapcsolatom/túl jó vagyok hozzád, stb.


Erre Te visszaírsz valamit, hogy miért?/nem vagyok elég jó pasi?/ nem vagyok elég gazdag?/ stb. amire szintén választ vársz. Ő megint visszaír, Te megint írsz valamit.


Ezt zárta rövidre.

2011. márc. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ilyet már többször láttam nőktől, hogy túlspirázzátok. Nem könyörögtem volna, hisz 24 évesen tudom, hogy nem működik.

Csak egy egyszerű nemet vártam volna.

2011. márc. 17. 01:45
 9/14 A kérdező kommentje:

akkor mit csinálhattam volna? :) vegyem fel emesenre vagy fészbúkra? :) 14 évesen csak egy 486-osom volt, nembaj, pótoljuk be ezt a fészbúkos ismerkedős korszakot :)


ne viccelj már...

2011. márc. 17. 01:46
 10/14 anonim ***** válasza:
Rátapintottál a lényegre...puhítani kell. :) Én is 24 vagyok, csak szórakozásból kezdtem el a dolgot, kísérletezgettem, aztán az lett a vége, hogy "becsajoztam". Egyébként igazad van, modortalan dolog, hogy nem válaszolnak, de rengeteg pióca van, aki nem ért a szép szóból, így mára ez már bevett módszer, hogy nem jön válasz, én is sok ilyennel találkoztam. :)
2011. márc. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!