Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatotok azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok azzal a személlyel akinek elmondtátok, hogy tetszik nektek, de ő nem így gondolta/nem viszonozta?

Figyelt kérdés
Tartjátok a kapcsolatot vagy ugyanolyan beszélőviszonyban vagytok mint eddig vagy esetleg egyáltalán nem beszéltek azóta egymással?
2014. ápr. 7. 00:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem beszélünk.
2014. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát volt akivel megtudtuk beszélni és azóta is jó a kapcsolatunk, de volt hogy nem és annyiban is maradt minden, ez azon múlik szerintem, hogy hogy adod elő magad. pl ha elmondod h tetszik, és nemet mondd, ne sértődj meg rajta mert azt ő rossz néven veszi és lefog sz...ni nagy ívben.
2014. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és még valami, ha nemet utánna nehogy bókolni merészelj már, mert azt utálják. Ha szeretsz vele beszélni, akkor onnantól kezdve csak légy a támasza és annyi, már ha nem akarod elveszíteni. Nehéz ügy, de megéri ám mert egy idő után rájön az ember, hogy barátokként sokkal jobb. :)
2014. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kiszüntettem, mert az a csaj, akinek nem jön jövök be, az beteg...ebből is látszik, milyen jó arc vagyok
2014. ápr. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most van egy srác haver akinek tetszek vagy szerelmes belém / állítólag már nem, már túl van rajtam, de én nem tudom mit higgyek /, megbeszéltük, elmondtam neki,hogy szerintem legjobb lenne egy jó darabig nem beszélni és kerülni a másikat, ő azt mondta hogy legyen olyan minden mint régen, és legyünk csak haverok. És ez így megy még most is, az tényleg igaz, hogy ha bókolna nekem azt utálnám.
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ideig furcsa volt találkozni vele,de azután mintha semmi se történt volna
2014. ápr. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miután elmondtam neki, minden ugyanúgy ment tovább, csak tudta, nem adott semmi konkrét választ, csak egyre többet bókolt, mondta, hogy szeret. De aztán ez abba maradt. Azután is találkoztunk sokszor. És én még mindig nem tudtam elfelejteni, mert még mindig ugyanolyan kedves velem, mint amikor beleszerettem, pedig ez már lassan két éve volt. A helyzet pedig annyit változott, hogy olyan másfél éve van barátnője, akivel látszólag nagyon elvannak. Már egy hónapja nem beszéltem vele és több, mint 3 hónapja nem láttam, és nem is akarom, mert muszáj Őt kivernem a fejemből végre.
2014. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semleges, ha lehet kikerülöm. Nem válaszolt az emailemre, amiben elmondtam, hogy tetszik, de a suliban elmesélte a többieknek, ami elég kellemetlen volt nekem. De legalább kiábrándultam.
2014. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Először kicsit kínos volt, de ő nagyon jól kezelte a dolgot, és így én is képes voltam megint feloldódni mellette. Most ugyanolyan jó a kapcsolatunk, mint mielőtt elmondtam. Sőt eltűnt a "megfelelési kényszer" így megszűnt a feszengés a jelenlétében :)
2014. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!