Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a PASI csak szexre hajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a PASI csak szexre hajt, képes erre is?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja ismerkedünk és mikor először elmentem hozzá, akkor nem történt semmi néhány csókon kívül, meg a melltartóm alatt fogta a mellem, ezt engedtem is. Nem erőszakoskodott semmivel, sőt, mivel felhoztam neki később ki is derült, hogy miért volt kevés csók. Azt mondta, ha rám mászott volna, akkor rossz meg nehéz lett volna leállnia, úgyhogy inkább alig volt csók.

Hozzátartozik, hogy tudja milyen vagyok, megmondtam hogy ha elsőre átmegyek hozzá, nem lesz semmi!

Szóval ezt tiszteletben is tartotta és nagyon megértő volt, végig beszélgettünk, átkarolva és lábunkat összefonva feküdtünk. Még filmet sem néztünk, szóval nem kellett olyan elfoglaltságot találni, hogy ne egymásra figyeljünk.


Ha csak a szexre hajt, akkor is csinál ilyet egy férfi? Ha másodjára megyek hozzá, akkor már én is szeretnék többet...



2014. ápr. 7. 01:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja még azt is mondta, hogy azért sem akart rám mászni, mert akkor lehet többet nem mennék hozzá és azt nem szeretné.
2014. ápr. 7. 01:04
 2/19 anonim ***** válasza:
mikor voltál nála elöször mennyi ideje? hány évesek vagytok? amúgy miért ne lenne képes? lehet h igazat mond lehet h nem ezt neked kellene tudnod
2014. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Dugtok, után ha jó volt a szex veled akar maradni, ha szar, keres mást. Nincs olyan hogy csak a szexre hajt! Ha valakivel jó a szex, egy pasi sem csak egy éjszakára marad!
2014. ápr. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem akar elijeszteni, mert akar valamit tőled és ez egyértelmű. Szal biztosan megakar fektetni az meg, hogy hosszab távon mit akar, azt csak a jó isten meg ő tudja... vagy még ő sem. Ha nem tervezel túl, akkor nem is fogsz csalódni... ettől okosabbat már nem tudodok neked írni...
2014. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Én 24, a pasi 28. És 2,5 hónap után voltam nála először.


És szerintetek ha ezután a második alkalommal lefekszek vele az már nem hülyeség?

2014. ápr. 7. 01:21
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem hama lesz az, bár manapság mik vannak... A kedvemért még húzd az eszét kicsit :P

Arról volt már szó, hogy komolyat akartok vagy valami? Ha csak úgy alá akarsz feküdni, akkor eredj csak bele nyugodtan.

2014. ápr. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Elvileg ő is komolyat akar, ezt mondja legalábbis. :)

Azért a petting már belefér bőven, nem? :)

2014. ápr. 7. 01:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg ne ugorj fejest bele. Ez is olyan, hogy kinek mi a normális... én azt javaslom, hogy várj még pár alkalmat és csak súgd, meg neki hogy szabad fogás van... aztán meg lesz ahogy.
2014. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a petting belefér, de ha már a csókolózásba sem akart belemerülne mondván, hogy nem tudna leállni, akkor szerinted a pettingből nem lesz szex?


Egyébként egy pasi sokmindenre képest a szexért. Nem ismerjük a pasit, csak Te tudhatod, hogy őszinte-e.

2014. ápr. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Hát a pettingbe sem akart szerintem belemenni miattam, de akkor lehet az elején fel kéne hoznom, hogy nem lesz szex, csak petting? Az mondjuk sztem jön magától, hogy mi lesz. :)


Amúgy ti hány évesek vagytok?

2014. ápr. 7. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!