Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a PASI csak szexre hajt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a PASI csak szexre hajt, képes erre is?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja ismerkedünk és mikor először elmentem hozzá, akkor nem történt semmi néhány csókon kívül, meg a melltartóm alatt fogta a mellem, ezt engedtem is. Nem erőszakoskodott semmivel, sőt, mivel felhoztam neki később ki is derült, hogy miért volt kevés csók. Azt mondta, ha rám mászott volna, akkor rossz meg nehéz lett volna leállnia, úgyhogy inkább alig volt csók.

Hozzátartozik, hogy tudja milyen vagyok, megmondtam hogy ha elsőre átmegyek hozzá, nem lesz semmi!

Szóval ezt tiszteletben is tartotta és nagyon megértő volt, végig beszélgettünk, átkarolva és lábunkat összefonva feküdtünk. Még filmet sem néztünk, szóval nem kellett olyan elfoglaltságot találni, hogy ne egymásra figyeljünk.


Ha csak a szexre hajt, akkor is csinál ilyet egy férfi? Ha másodjára megyek hozzá, akkor már én is szeretnék többet...



2014. ápr. 7. 01:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Attol fugg, en lehet megtennem.

Bar inkabb az elso alkalomkor befuznem a csajt, mert en nem az a turees fele vagyok :D

2014. ápr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Simán megér egy férfinek két találkozást, hogy a második alkalommal megkaphasson. Főleg ha jó csaj vagy.


Én nem szoktam ezen rágódni, mert külön kezelem a szexet meg a kapcsolatot, szóval nem gondolom, hogy bármivel is várni kéne, nem tudom mi értelme. Jobb ha előbb kiderülnek a dolgok mint később.

2014. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12#

Mármint találkoztunk már máskor is, meg eléggé húztam, hogy ne egyből menjek el hozzá.

Amúgy az a vicces, hogy nem is vagyok jó csaj. Az arcom az valakinek nagyon aranyos, valakinek meg nem jön be, de a testem az tuti hogy nem a jó csaj kategória.

2014. ápr. 7. 15:39
 14/19 anonim ***** válasza:
Azárt arra vigyázz, hogy csak ésszel húzd az eszét, nehogy rájöjjön a kis játékaidra aztán két szék között a padlóra ess.
2014. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nincs mindenkire ráhúzható szabály, hogy mikor feküdj le vele. Ha rám hallgatsz, rögtön. Ti csajok hajlamosak vagytok azt hinni, hogy a pasi csak a szexre hajt. Elmondom, hogy nálam hogy volt ez fiatal koromban. Először is, aki húzta az időt, az nálam nem játszott. Ha megvolt a szex, az már löketet adott arra, hogy megvizsgáljam, megéri-e folytatni. Milyen volt a szex, javítható-e, stb. Aztán ami nagyon fontos: Azt, hogy a pasi mit akar a nőtől, leginkább az befolyásolja, hogy az mit tud neki a szexen kívül adni. Lehet-e belőle társ minden tekintetben? Lehet-e belőle méltó partner az élet mindennapjaiban?
2014. ápr. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Miquel értem, de ezzel azt akarod mondani, hogy ahhoz hogy ezt megállapítsa (hogy mit akar a nőtől... amiket leírtál...), ehhez kell hogy legyen szex is? A szex nélkül nem tudja eldönteni biztosan, igaz?
2014. ápr. 7. 17:52
 17/19 anonim ***** válasza:

Ha egy 14 éves lány randi előtt előre megmondja, hogy nem lesz szex, az teljesen rendben van.

24 évesen már világos, hogy nem babával fogtok játszani, gondolom.

2014. ápr. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Igen. Szerintem elengedhetetlen.
2014. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszike :)
2014. ápr. 7. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!