Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány bizonyítottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány bizonyítottan elfoglalt és nem csak lerázós szövegként mondja, akkor hogyan lehet hozzá közeledni?

Figyelt kérdés

Facebookra nemigen jár fel, mert folyton dolga van. Élőben sem nagyon találkozunk sajnos, viszont régóta és nagyon érdekel. Annyit tudnék vele beszélni, míg elhívom valahová, csak még ahhoz nem ismer eléggé, így 100 %, hogy elutasítana. Ha jobban ismerne, talán szívesebben eljönne, de egyenlőre kb annyi, hogy tudja a nevem és hogy egy suliba jártunk régen. Plusz még mivel kevés ideje van, nem is biztos, hogy ha jobban ismerne is eljönne velem akárhova. Ezt nagyon patt helyzetnek érzem, nem tudom, mit tegyek. Tudna valaki valamit tanácsolni?

Lány: 17

én 19


2014. ápr. 7. 01:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán abból kellene kiindulni, amivel foglalatoskodik a lány. Gondolom elsősorban tanul, vagy iskola mellett jár valamire, akkor azzal kapcsolatban tudnál neki segíteni (pl. matek faktos, és írhatnál neki azzal az ürüggyel, hogy találtál egy nagyon jó érettségire felkészítő könyvet, amiben mindent nagyon jól, szemléletesen leírnak), ilyesmi. De szerintem el kellene mondanod, neki, hogy érdekel téged, mert ezért és ezért különlegesnek tartod, és szívesen megismernéd, és mindenképp tedd hozzá, hogy tudod hogy sok elfoglaltsága van, és te erre maximálisan tekintettel vagy, és a jövőben is így lenne, bármi lenne köztetek.

Csak bátran! ;)

2014. ápr. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Véletlenül pont olyan hobbija van, ami engem is érdekel, remélem ez számít neki is. :) És tudom is, hova szokott járni ebből kifolyólag, szóval köszönöm a tanácsot! :)

2014. ápr. 8. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!