Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy elfoglalt lany....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MuszajErdekeljen? kérdése:

Tetszik egy elfoglalt lany. Mit tegyek? Kerem valaki segitsen! Sohasem volt egy jo kapcsolatom valakivel es nagyon szeretnem ha lenne. Kerem segitsen valaki hogy mit csinaljak? Mit kene csinaljak? Es kerlek ertelmes valaszokat irjatok! 16/m

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 14:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Elfoglalt lány? Én úgy tudtam hogy a várakat szokták elfoglalni...:O Nem inkább foglalt?

Ha foglalt akkor hagyd, boldog a párjával ha vele van, ne pofátlankodj be harmadik félnek. És mi az hogy "16/m"? :D az "m" az mit akar jelenteni? az alsónadrágod méretét?

2012. márc. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az m azt jelenti man. A férfi angolul-.-
2012. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 limonádé.99 válasza:

Kérd meg hogy küldje el a heti programjait és próbáld a sajátodat amennyire ésszerűen lehetséges hozzá igazítani. Szerintem értékelni fogja és te is bekerülsz majd az "órarendjébe".

17/L

2016. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!