Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szonjalány0 kérdése:

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ugye én biszex vagyok és beleszerettem a legjobb barátnőmbe aki viszont hetero. Nála aranyosabb és kedvesebb lánnyal még nem találkoztam. Állandóan csak rá gondolok. Viszont attól félek, hogy ha megtudná, hogy mit érzek iránta sokkot kapna és többé nem akarna velem barátkozni elemben néha úgy érzem, hogy tud róla.. Szerintetek elmondjam neki?

2014. ápr. 7. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy nem vonzódik irántad, mint szerelmi partner, akkor szerintem ne feszegesd a témát. Ez akkor se lenne másképp, ha egy pasiba lennél belezúgva.
2014. ápr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 xDeviantx ***** válasza:
szerintem meg fontos az őszinteség. ha tényleg jó barátnők vagytok, akkor túl fog ezen lendülni, és olyannak fogad el, amilyen vagy. sőt, lehet még örül is annak, hogy nem fogod a srácokat elszedni tőle. :)
2014. ápr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy a biszexualitásodat egy jó barát elfogadja, de az már más tészta, hogy ha belé vagy szerelmes! Ne mondd el... Hülyeség, hogy túlteszi magát rajta, ezt nem lehet befolyásolni, tudat alatt ezt már sosem törli ki az agyából, és lehet, hogy úgy fog tenni, hogy persze semmi nem változik, akkor is fog. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de mivel heteró, ezért amúgy sem lenne sok esélyed. Azt a piciért pedig nem érdemes feláldozni a barátságotokat.

Tudom, hogy könnyű mondani, én is beleestem ebbe a hibába, és én sem hallgattam az eszemre, és valószínűleg te se fogsz, de én is elcsesztem, és ha visszafordíthatnám, nem tenném meg újra. A baj az, hogy ilyenkor könnyen azt hisszük, hogy jeleket ad a másik, közben meg ezt csak bemeséljük, mert ugyebár remények nélkül nincsen ember...

2014. ápr. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Te biszex csaj vagy?

Nem akarsz estleg egyszer összefutni velem...? :3

2014. ápr. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem. köszönöm a válaszokat, de még most is elég tanácstalan vagyok..

Igen az vagyok:)

2014. ápr. 8. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki, félve ugyan, de meg fogsz könnyebbülni. Ha nem mondod el neki, megmarad benned a szikrányi remény, a vágyódás - bár sajnos ez akkor is ott lüktetne benned, ha elutasítana. Az viszont katasztrófa lenne, ha emiatt megváltozna a barátságotok. Hiú remény az, hogy a legjobb barátod ezután nem változna. Lehet, hogy kedves lesz, lehet, hogy még bóknak is venné, de olyan nincs, hogy nincs változás. Ha a dolog negatív irányba változna (akaratlanul is) te összetörnél és a legjobbod is, hiszen eltávolodnátok egymástól. Ha jó irányba változna (kedvesebb lenne veled, cukinak tartana, amiért bevallottad stb, hiszen ilyen is van) te még inkább bolondulnál érte, sőt megmozdulna benned a mélyebb sóvárgás is, az ösztön azt súgná, hogy talán mégis van esélyed nála, hiszen milyen aranyos lett hirtelen. Ha ugyanaz maradna a helyzet, az az esetek úgy 1%ába tartozna, meg a könyvek és filmek világába. Valamilyen hatással lennél rá - most, hogy csak sejti (mert ezt is felvetetted) ő döntheti el, mit gondoljon és ha nagyon foglalkoztatni fogja őt a gondolat, hidd el, előbb-utóbb rá fog kérdezni. Tapasztalat.


Ha nagyon-nagyon kíváncsi vagy, "mi lenne ha", inkább csak arról beszélj vele első sorban, hogy milyen a nemi identitásod.


Szerintem :D

2014. ápr. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm.Azt hiszem ez lesz.Köszönöm szépen:)
2014. ápr. 9. 10:44
 8/8 anonim ***** válasza:

#6os vagyok

Örülök, ha segített :)

2014. ápr. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!